HAVALI SOMUN SIKMA TABANCASI

osaka opt650 tek çekiç 3/4" 650Nm kullanıyorum,
38 bijon söküp sıkıyor, 120lt lik kompresör var.kompresör 200lt olsa daha iyi olabilir ama işimi görüyor. birçok parametre var ihtiyaca göre almak lazım.traktor dar geniş lastiklerin değişimi için 120lt kompresör ve tek çekiç yeterli ama çok paslı 10 yıldır sökulmemiş 24 somunda yeterli değil. profesyonel kullanım için çift çekiç 1" 900Nm 200lt kompresör daha doğru bir seçim olur ama genel kullanım için daha azı da yeterlidir. marka olarak seçimim osaka çünkü az kullanım ama uzun yıllar sorun yaşamamak için iyi bir marka seçmek istedim.memnunum

• Beğen
Tepkiler: kazanliii
osaka opt650 tek çekiç 3/4" 650Nm kullanıyorum,
38 bijon söküp sıkıyor, 120lt lik kompresör var.kompresör 200lt olsa daha iyi olabilir ama işimi görüyor. birçok parametre var ihtiyaca göre almak lazım.traktor dar geniş lastiklerin değişimi için 120lt kompresör ve tek çekiç yeterli ama çok paslı 10 yıldır sökulmemiş 24 somunda yeterli değil. profesyonel kullanım için çift çekiç 1" 900Nm 200lt kompresör daha doğru bir seçim olur ama genel kullanım için daha azı da yeterlidir. marka olarak seçimim osaka çünkü az kullanım ama uzun yıllar sorun yaşamamak için iyi bir marka seçmek istedim.memnunum
Tabanca için kullanılan hava hortumunun iç çapı ne kadar büyük olursa kuvvet de bi o kadar artıyor. Denemenizi öneririm. Ayrıca çift çekiç olması da daha iyi oluyor

• Beğen
Tepkiler: ddtmywy
Osaka mavi ve turuncu renkleri mevcut .Bu renkler neyi ifade ediyor..
Mavi olan osacar dır
Turuncu osaka dır.
Turuncu olan iyi. Ben de 100lt. lik kompresör var alacağım zaman satan mağazadaki senin kompresörün bunu çevirmez dedi. Başka marka aldım başda arabanın bijonunu sökmedi. Eyvah dedim işe yaramaz. Sonra hava hortumunu değiştirip içine biraz mazot damlattım tabanca canavar oldu.