Hidrolik indirmiyor

Merhabalar hocam öncelikle şöyle bı sorunum var hidrolik aşağı inmiyor stop edince kendi iniyor sadece bide debraja basınca sürme işlemi yapılmıyor koltuk tarafindaki kolu ortaya getirdim olmadı kolların altındaki yağ çubuğunu farkettim ona baktım yağ çubuğunu yağ yok 6 lt 90 no şanzıman yağı ekledim yağ çubuğunu yağ yok yinede yagsizliktan hidrolik indirmememe yapabilir mi yada koyduğum ya yetersiz gelmiş olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

Hacı ne yaptın 90 no yağ konurmu şanzumana çok kalın gelir ama indirmeme gibi bir durum yapmaz sadece kaldırmama yapabilir ama yağ kalın gelipde pistonu boşaltmıyorda olabilirde fakat mf lerde hidrolik kolları ayarladığın iki kolun altında küçük bir koldaha var şanzımana yaslı şekilde duran eğer o minimumda ise yine kolları bırakmaz debriyaja tam basılı iken hidrolik aksam çalışmaz Mfnin hidrolik pompası şanzumanda olduğu için balatayı ayırınca şanzumana tahrik vermiyor motor ve hidrolik pompa durmuş oluyor

• Beğen
Tepkiler: Massey 135lik
Hacı ne yaptın 90 no yağ konurmu şanzumana çok kalın gelir ama indirmeme gibi bir durum yapmaz sadece kaldırmama yapabilir ama yağ kalın gelipde pistonu boşaltmıyorda olabilirde fakat mf lerde hidrolik kolları ayarladığın iki kolun altında küçük bir koldaha var şanzımana yaslı şekilde duran eğer o minimumda ise yine kolları bırakmaz debriyaja tam basılı iken hidrolik aksam çalışmaz Mfnin hidrolik pompası şanzumanda olduğu için balatayı ayırınca şanzumana tahrik vermiyor motor ve hidrolik pompa durmuş oluyor
Eyvallah hocam kaç numara yağ koymaliyim yağ az geldiği için mi indirmiyor dur yani