İlaçlamada pompa tercihi?

Sizce ilaçlama alırken eski tip döküm pompa mı yoksa membranlı mı tercih etmeliyim?
Tek veya çift tabancayla kaysı ağaçlarını ilaçlamak için kullanacağım. Kullanıcılardan yardım bekliyorum.
Herkese iyi akşamlar
FB_IMG_1607451629758.jpg
FB_IMG_1607451470700.jpg
FB_IMG_1607451522016.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Yeni tip al eski holsanlar güzel içinde karıştırma olanlar ama onlarında temizi zor bulunur
Doğan Şahin'e bak
Hangi esnafa sordun fiyatları
Holsana canere falan sorduk bugün fiyat. Holsan çok pahalı biz öz ilhan da karar kıldık da membranlı mı alalım kayalar döküm pompa mı alalım ona karar veremedik. Döküm pompa 2 bin lira daha pahalı

• Beğen
Holsana canere falan sorduk bugün fiyat. Holsan çok pahalı biz öz ilhan da karar kıldık da membranlı mı alalım kayalar döküm pompa mı alalım ona karar veremedik. Döküm pompa 2 bin lira daha pahalı
Hacı göz daşını biliyon en zor atılan ilaç lardan.Vede pompanın ömrünü çabuk yer buna hangisi iyi oluyorsa onu al bayi daha iyi bilir

• Beğen

Sizce ilaçlama alırken eski tip döküm pompa mı yoksa membranlı mı tercih etmeliyim?
Tek veya çift tabancayla kaysı ağaçlarını ilaçlamak için kullanacağım. Kullanıcılardan yardım bekliyorum.
Herkese iyi akşamlar Ekli dosyayı görüntüle 55012Ekli dosyayı görüntüle 55013Ekli dosyayı görüntüle 55014
Ben olsam ikisinide almam hemşerim kac tonluk alacaksın fanlı mı fansiz mı

Hemşerim bizde uysan var. 2 senedir aldık çok iyi bir sıkıntı yaşamadık. Karıştırıcı da var
Pompasına hiç bakmadım. Ankaradayım Malatya'da olsam bakardım pompayaEkli dosyayı görüntüle 55060
Benimde ilaçlama uysan marka. Seninkinden daha eski ama gayet temiz. Döküm pompa. Resimde tam anlaşılmıyor ama seninki membranlı galiba. Memnun musun bundan

Benimde ilaçlama uysan marka. Seninkinden daha eski ama gayet temiz. Döküm pompa. Resimde tam anlaşılmıyor ama seninki membranlı galiba. Memnun musun bundan
Şimdiye kadar bir sıkıntı çıkarmadı sadece ben değil babamın amcalarıda kullanıyor onlarda memnun tavsiye ederim.
En yakın fotoğraf bunu buldum, çamura saplandıydık [emoji28]
IMG_20200423_182538.jpg

Şimdiye kadar bir sıkıntı çıkarmadı sadece ben değil babamın amcalarıda kullanıyor onlarda memnun tavsiye ederim.
En yakın fotoğraf bunu buldum, çamura saplandıydık [emoji28] Ekli dosyayı görüntüle 55067
Bu membranlı kardeş. Tabi bununda çeşidi çok. Ama kullanıcılar genellikle memnun anladığım kadarıyla. Bunun en önemli üstünlüğü uzun yıllar bakım istemiyor.
Eyvallah teşekkür ederim