Kabak yaprak gübresi

Arkadaslar biz kuru tarım yapıyoruz. Sulama imkanımız yok. Kabak ekiyoruz ve ben buna yaprak gübresi uygulamak istiyorum ara sürümünden hemen sonra veya ara sürümü sırasında kullanacam
Nasıl bi yol izlemeliyim neleri önerirsiniz
Yaprak gübreleri her bitkide aynı etkiyi aynı performansı gösterir diye düşünüyorum kim neler kullanıyor kim neleri önerir konu hakkımda bilgi sahibi olmak için konuyu actım şimdiden teşekkürler
NOT: ekim sırasında dönüme (2.500 metrekare) 50 kg 20 20 veya 20 20 süper gübretaş veya toros gübre kullanılıyor

Arkadaslar biz kuru tarım yapıyoruz. Sulama imkanımız yok. Kabak ekiyoruz ve ben buna yaprak gübresi uygulamak istiyorum ara sürümünden hemen sonra veya ara sürümü sırasında kullanacam
Yaprak gübreleri her bitkide aynı etkiyi aynı performansı gösterir diye düşünüyorum kim neler kullanıyor kim neleri önerir konu hakkımda bilgi sahibi olmak için konuyu actım şimdiden teşekkürler
NOT: ekim sırasında dönüme (2.500 metrekare) 50 kg 20 20 veya 20 20 süper gübretaş veya toros gübre kullanılıyor
Katı ürünler üretim tarihinden itibaren 5 yıla kadar son kullanma tarihi oluyor ama resimdeki italyan firmasi valagro 3 sene vermiş.Birkaç ay önce son kullanma tarihi doldu.Şuan güncel piyasa fiyatı 70-80 tl.5 adeti 225 tl den veriyorum.Ürün 500 grliktir ve son derece kalitelidir.Sadece 5 adet kaldı.Ptt kargo ile hesaplı kargo ile gönderebilirim.Piyasada kendini kanıtlamış bir üründür.
images%20(19).jpeg

Hocam sulama imkanim olmayan bi tarlam var hep bugday arpa ekiyoruz verim yok.kuru tarim demissin.kabak nezaman ekilir nasildir bakimi falan bilgi verirmisin

Hocam sulama imkanim olmayan bi tarlam var hep bugday arpa ekiyoruz verim yok.kuru tarim demissin.kabak nezaman ekilir nasildir bakimi falan bilgi verirmisin

Kabak tarla seçen bi bitki, bizim buralarda kabak olmayan tarlalara buğday çavdar ekilir, başka alternatifimiz olmadığı için kabak ekiyoruz pekde memnun sayılmayız zahmeti cok fazla gideri fazla, getirisi yıldan yıla değişiyor, elden çıkarmamız için aracılar muhtacız, aracıya muhtaç olan malın halini az cok anlarsınız