keşandan sameler explorer ve arkasındakine dikkatli bakın

Ynt: keşandan sameler explorer ve arkasındakine dikkatli bakın

arkadaşlar 90 lık samenn arkasındaki gürşah römork 15 ton buğday alıyor.römorku 12 milyara almışlar.ben römorku çok beğendim

Güzel paylaşım. İşte hayalimdeki römork bu. Şöyle bir römorku ARES ' in arkasına takarsam ölsemde gam yemem...:D Ama benimkinin rengi daha özel olacak...;) Arkadaşlar bu römorkun en önemli özelliği tekerlekte 8 bijon olması. Bu yüzden 15 ton yük alabiliyor. Aynı römorku 12 ton olarakta yapıyorlar. Fakat o 6 bijon oluyor. Üst ilaveyi sökmen gerekiyor.

gür-şah la görüştüm biz genelde şaseyi standard genişlikte ve uzunlukta yaparız sadece ilave atarız tonaj artar dedi o yüzden gürşahın arabalarında 6t 10t falan yazmaz ama özel şiparişe görede araba yapıyorlar ipsaladan birisi vardı 6930 jd si varmış 7.50.16 lastikli çift teker çift dingil 25 ton kapasiteli römork yaptırıyordu çeltik sahalarına kato taşımak için biz 10 ton civarı 2 ilave dubleks saç kapak araba istedik 11 bin fiyat cıkardı sonra palazoğlu 6t 8400 e aldık

herkese teşekkürler ewet römorkları çok güzel ama sağlam malda biraz pahalı olur ERKAN ABİ SEN ARESE YAPTIRIRSIN BİR TANE BÖYLE RÖMORK.rengide cafcaflı yeşil oldumu

doganbey1 link=topic=24082.msg198212#msg198212 date=1248344241' Alıntı:
herkese teşekkürler ewet römorkları çok güzel ama sağlam malda biraz pahalı olur ERKAN ABİ SEN ARESE YAPTIRIRSIN BİR TANE BÖYLE RÖMORK.rengide cafcaflı yeşil oldumu

Zaten renk kartelini bilgisayarda römork üzerinde hazırlayacağım. Photoshopta ARES ' in arkasınada koyacağım. Ondan sonra yaptıracağım....heheh...:D