Kullandığınız Çizme Marka ve Modeli

Öncelikle herkese bereketli işler diliyorum

uzun süredir PALALI marka siyah tabanlı, kahverengi çizmelerden kullanıyorum fakat son 1 2 senedir özellikle sağ ayağımın üst yan kısımlarından kısa sürede patlatmaya başladım çizmeleri. malum ülke ekonomisinde çizme fiyatları da aldı başını gitti. farklı bi markanın çimzesini annem kullanıyo fakat tabanı kaymaya çok müsait, çok hafif ve sağlam bir yapıda ama kayma yapması çok tehlikeli olabiliyor.

Kullandığınız ve önere bileceğiniz marka ve modelleri ve fiyatlarını benimle paylaşırsanız sevinirim
sağlıcakla kalın herkese hayırlı işler bereketli kazançlar

Kullandığım çizme
palali-pvc-merdane-cizme-57e417ba.jpg

Bende decathlon dan aldım içi yünlü on numara ama dayanır mı bilemem [emoji16] ondan önce discovery marka alıyordum polybot dan uzun süre dayanıyor ve daha ucuz ayrıca boğazı da kullanışlı ama bu defa decathlon deneyeyim dedim

Decathlon da her kalitede ürün var. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. 80 lirayada çizme var 200 lirayada. Biraz iyisini alırsanız uzun süre gider. Biz ilk av için almıştık ürünlerini sonra ahıra aldık gecen kış kullandım bu kışda dayanır rahat.

Decathlon da her kalitede ürün var. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali. 80 lirayada çizme var 200 lirayada. Biraz iyisini alırsanız uzun süre gider. Biz ilk av için almıştık ürünlerini sonra ahıra aldık gecen kış kullandım bu kışda dayanır rahat.
Bunların ikisini aldım üstteki av için alttaki hayvanlara VS ben beğendim çok yumuşaklar ve hafif sadece hayvan gübresine ne kadar dayanacağını kestiremiyorum

Polly boot kullanıyorum 2 sene oldu daha delinmedi sağlam duruyor, senede 5 6 çizme topuğundan veya sizin patlattığınız yerden deliniyodu ayrıca uzun kullanımda topuk ağrıtma gibi bi problemde kalmadı