Massey ferguson 250 gold

11.06.2018
270
51
54
Yalova
Evet bakıldığı zaman çokta görülen bir model değil ama özellikleri ver görüntüsü aşırı güzel minimax modelinden bahsediyorum çünkü bahçeciyiz.
Teknik özellikleri
Kaç model yılları arasında uretimi oldu
Hangi yılı tutulur neler
Turbo varmı
Minimax 24 jant oluyor galiba tarla tipi olan ise tam çamurluk lu tenteli falan o uymaz minimax ın ne güzel ropsu felan var çok ta hoş gerçekten kıyaslayacak olursanız 240 ve 255t hangisini alırsınız ve neden? Yorumlarınız önemli.

2004 2007 arası üretim oldu bildiğim kadarı ile bizim köyde 3 tane vardı sesi cok boguk cıkıyor piyasası 240 kadar yoktur yakıtı coktur ama kötü bi motorda değil 1 tanesi halen kullanıyor bizim köydekiler gold serisiydi

2004 2007 arası üretim oldu bildiğim kadarı ile bizim köyde 3 tane vardı sesi cok boguk cıkıyor piyasası 240 kadar yoktur yakıtı coktur ama kötü bi motorda değil 1 tanesi halen kullanıyor bizim köydekiler gold serisiydi
Gold olmayandamı var yani onlar minimax mı aslında sesi güzeldir goldların tok çıkar hatta ben youtubede gördüm çekiştiriyorlar tt50 ile hiç affetmiyor hatta MF nin kaput vr vé çamurluk ları branda kaplı

Selamün aleyküm , öncelikle 240 ve 255 Turbo birbirinden çok farklı traktördür , 240 40 Bg 240s 48 bg 255 turbo yaklaşık 56 bg traktördür 250 Gold 240ın benzeri tabiki 240'dan çekişi ve yakıtı iyidir fakat motorundan dolayı fazla oynama yapılmadığından bazı konularda çekiş konusunda alışmayabilirsiniz yüksek devirde kullanmak lazım , traktörü boğmamanız lazım 250 Gold için diyorum , bahçe için de tarla için de alabilirsiniz , 53 BG 180 nm tork'u vardır buda atmosferik bir 55 bg motorun nm torkuna eşittir , 255 turbo ise 200 nm torku vardır çekişi 250 golddan da 240 s'den de daha üstündür her yönden üstün denilebilir , kendim 255 Turbo kullanicisiyim sorunsuz bir traktör çekişi yakıtı güzeldir kaldırma kapasitesi 2000 kg geniş arka diye geçer güzeldir ama bahçe için 250 gold daha uygun olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme: