Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

YUSUFTUYLUOGLU, ilotoro, gokhanozkan, salih019, AYHAN YARAR, adige, anayurtlu, omerfarukkoc, SamiLKoyuncu (+ 1 Gizli) ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ziyaretçiler siz neye bakıyonuz ..uykuz yokmu gidin yatın:

Ynt: Massey ferguson cuların tarlaya gıtmeyı dusundugu an ve tarladakı yasadıkları an

Böyle dengesiz şahıslarla muhattap olmacan olursanda agzının payını verecen gidecen boşver tokmakcı...
Tokmakcı link=topic=73165.msg853476#msg853476 date=1393364556' Alıntı:
Sana hizmet için mi varım ? sen kimsin ki ben sana hizmet edeceğim , benim videoma ne sen ne o nede başkası kötüleme amaçlı yorum yapamaz , sevmiyorsa beğenmiyorsa yorumunu kendisine saklar yada uygun bi diller söyler, adabını bilmelidir.video yu yorumu kaldırmak aynen yazdığım gibi dir . anlamadıysanız gereksiz yorum yapmamalısınız. hem isminiz cisminiz belli değil lütfen hitafen belli edin ona göre konuşayım. yada ortalık bulandırmayın ...

Arkadaşlar abiler sakin olalım.Konu sahibi banlanan üyelerden birisi,tekrar üyelik almış ama gereğini yaptık.Diğer arkadaşların konuyla ve sahibiyle bir ilgisi yok,bilginiz olsun.

Çağrı link=topic=73165.msg853507#msg853507 date=1393366065' Alıntı:
Arkadaşlar abiler sakin olalım.Konu sahibi banlanan üyelerden birisi,tekrar üyelik almış ama gereğini yaptık.Diğer arkadaşların konuyla ve sahibiyle bir ilgisi yok,bilginiz olsun.
jrkeag3 ün banlandığı iyi oldu.nicikini söylemek zordu ;D

Çağrı link=topic=73165.msg853507#msg853507 date=1393366065' Alıntı:
Teşekkürler ...

gokhanozkan link=topic=73165.msg853508#msg853508 date=1393366121' Alıntı:
jrkeag3 ün banlandığı iyi oldu.nicikini söylemek zordu ;D
dün gece ne güzeldi güldük karnımız ağrıyana kadar bugünde başım ağırdı üzüldük berabere bitti :)
rövanş olacaksa gülelim artık gökhan

Üyenin geçmişini bilmiyorum ama bu paylaşımdan dolayı banlandı ise gerçekten ilginç. Bu kadar büyümesi bile ilginç geldi, o nedenle takip ediyorum. Geçmişin birikimi sanırım :).

ELPRESACANARİO link=topic=73165.msg853512#msg853512 date=1393366467' Alıntı:
Üyenin geçmişini bilmiyorum ama bu paylaşımdan dolayı banlandı ise gerçekten ilginç. Bu kadar büyümesi bile ilginç geldi, o nedenle takip ediyorum. Geçmişin birikimi sanırım :).
arkadaşım forumda 1 adet nick alınır.o nick herhangi bir sebepten banlanırsa aynı ip den başka nick alınıp üye olunması forum kurallarına göre yasaktır.ayrıca bir kişi aynı ip den 1 den fazla nick alırsa yine banlanır.ha evde 2 kişi trakkulube üyedir.onlarında yazma stilinden ayırt edilir.

yusuf abi güleriz biz :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73165.msg853501#msg853501 date=1393365824' Alıntı:
YUSUFTUYLUOGLU, ilotoro, gokhanozkan, salih019, AYHAN YARAR, adige, anayurtlu, omerfarukkoc, SamiLKoyuncu (+ 1 Gizli) ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ziyaretçiler siz neye bakıyonuz ..uykuz yokmu gidin yatın:
abi derin nefes al bi sakin ol sinirlenmene bile değmez bize niye kızıyon :)

gokhanozkan link=topic=73165.msg853517#msg853517 date=1393366858' Alıntı:
arkadaşım forumda 1 adet nick alınır.o nick herhangi bir sebepten banlanırsa aynı ip den başka nick alınıp üye olunması forum kurallarına göre yasaktır.ayrıca bir kişi aynı ip den 1 den fazla nick alırsa yine banlanır.ha evde 2 kişi trakkulube üyedir.onlarında yazma stilinden ayırt edilir.

yusuf abi güleriz biz :D
sen deutz ineklerine bi yorum yap bari gülelim bikez
http://www.trakkulup.net/fotograflar-(alintilar)-53/2013-un-en-iyi-traktoru-deutz/msg853516/?topicseen#new

akrokral link=topic=73165.msg853518#msg853518 date=1393366919' Alıntı:
abi derin nefes al bi sakin ol sinirlenmene bile değmez bize niye kızıyon :)
o arada ziyaretçi değildin demi :)
ziyaretçi kısmına demiştim canını yerim sana kızarmıyım ben hiç :)

ELPRESACANARİO link=topic=73165.msg853512#msg853512 date=1393366467' Alıntı:
Bu paylaşımıyla bir alakası yok açıklamada da gayet anlaşılır zaten.İlk üyeliği tumosann nickliydi bu ondan sonra 3.üyeliği.

Çağrı link=topic=73165.msg853522#msg853522 date=1393367103' Alıntı:
Bu paylaşımıyla bir alakası yok açıklamada da gayet anlaşılır zaten.İlk üyeliği tumosann nickliydi bu ondan sonra 3.üyeliği.
bellemiş o gene gelir...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=73165.msg853520#msg853520 date=1393367087' Alıntı:
o arada ziyaretçi değildin demi :)
ziyaretçi kısmına demiştim canını yerim sana kızarmıyım ben hiç :)
değildim abide olsam bile ayırmamışsınki kimseyi buyur yak bi tane :D

akrokral link=topic=73165.msg853527#msg853527 date=1393367242' Alıntı:
değildim abide olsam bile ayırmamışsınki kimseyi buyur yak bi tane :D
ayırdım ziyaretçiler dedim üyeler değil... :)
cigarada ne gitti şimdi sağol..

Çağrı link=topic=73165.msg853522#msg853522 date=1393367103' Alıntı:

tumosann nickli üyeyse banlandığına çok sevindim :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...