Mehmet Şimşeker'in 4x4 Sistemlerinin Fiyat Listesi Yayınlandı

Mehmet Şimşeker'in facebook hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda; anahtar teslimi 01.03.2021'den itibaren geçerli olduğu belirtildi.

1614237819639.png

Bu listede ise sadece set olarak satılan 4x4 sistemlerinin, montajsız ve garantisiz fiyatı yer almakta:
1614238072415.png

arkadaşlar selam ,
bence makul fiyatlar, sonuçta traktörler eski ve ikinci el olsa da adam sıfır malzemeler ile fabrikasyon iş yapacak.

Türkiyede hangi fiyat TL üzerinden sabit ki? adam sürekli fiyat güncellemk yerine sabit euro yazmış bence mantıklı. sonuçta fabrikasyon hizmet veren bir seçenek var . isteyen kullanır isteyen kullanmaz. kötülemek doğru değil bence.

• Beğen
Tepkiler: Blackview

Mehmet Şimşeker'in facebook hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda; anahtar teslimi 01.03.2021'den itibaren geçerli olduğu belirtildi.

Ekli dosyayı görüntüle 58568

Bu listede ise sadece set olarak satılan 4x4 sistemlerinin, montajsız ve garantisiz fiyatı yer almakta:
Ekli dosyayı görüntüle 58569
Bu fiyatlara traktörü değiştiririm daha iyi +%18 de KDV var sanırım daha 😂

Çok bilmiş arkadaşlar bugün bir tane boru aldık adam onu bile dolar kuru uzerınden faturalandırmıstı.. Yani TL bitti ve bitmeye bu yonetım sistemi deişmedikce devam edecek👍

Düşünün kendi ülkemizde bile değer kaybetmesinden dolayı kendımız bıle kullanmıyoruz TL yı . Düşünün o hale geldik ama sorsanız herşey güllük gülüstanlık...

Son düzenleme:
Çok bilmiş arkadaşlar bugün bir tane boru aldık adam onu bile dolar kuru uzerınden faturalandırmıstı.. Yani TL bitti ve bitmeye bu yonetım sistemi deişmedikce devam edecek👍

Düşünün kendi ülkemizde bile değer kaybetmesinden dolayı kendımız bıle kullanmıyoruz. Düşünün o hale geldik ama sorsanız herşey güllük gülüstanlık...

Aldığın boruyu dolar ile yönetim sistemine bağlamak. Abi arada iktisat, kamu yönetimi,uluslararasi ilişkiler, işletme, siyaset vs. vs. herşey var. Yorumu da yapıyorsunuz ama başkası çok bilmiş oluyor 😒

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Aldığın boruyu dolar ile yönetim sistemine bağlamak. Abi arada iktisat, kamu yönetimi,uluslararasi ilişkiler, işletme, siyaset vs. vs. herşey var. Yorumu da yapıyorsunuz ama başkası çok bilmiş oluyor 😒
Dostum senın paran her gün deger kaybederse adam bunu dolar üzerinden yapar ekonomi si siyaseti kamu yönetimi işletme ekonomisi o bahsettıklerının hepsi ni üst üste koy ve düşün ?

• Beğen
Tepkiler: OkumuşMühendis
Ön çamurluk opsiyonel puhahahahhah. Keriz silkeliyor atom karınca.
Bu adam tam bi fırsatçı. İşi gücü millete laf yetiştirmek onu da geçtim kendini çok üstün bir iş gibi yapıyor gibi gösteriyor. Buna instagramda bişey yazdım engelledi beni ... üslubu verdiği cevaplar kurnazlığını kapatma çabası. Şu fiyatlara yeni model traktör alınır eldekini de vererek. Kendine emmi dedirten bir gevşek. Sevemedim ısınamadım şu adama.

Bu adam tam bi fırsatçı. İşi gücü millete laf yetiştirmek onu da geçtim kendini çok üstün bir iş gibi yapıyor gibi gösteriyor. Buna instagramda bişey yazdım engelledi beni ... üslubu verdiği cevaplar kurnazlığını kapatma çabası. Şu fiyatlara yeni model traktör alınır eldekini de vererek. Kendine emmi dedirten bir gevşek. Sevemedim ısınamadım şu adama.
Abi boşver yapan yaptırsın seneye şanjimanı ve motoru indirirler nasıl olsa mehmet şimseker garanti veriyor :sneaky: