Mf 240 stop sorunu

240 2007 model.1500 saatte tarlada stop ettimi bazen çalışmıyor biraz bekliyorum 5-10 dk sonra 4-5 kere denemeyle calismiyor sonra biranda calisiyor ozellikle biraz yorucu islerde bu.sekilde şüphem pompadan uzerinde delphi pompa var yorumlari alalim cozemedim olayı sanki pompa isininca mazot basmiyor sonra soguyunca calisiyor gibi daha once fiat ve nhde görmediğim ariza traktör ilk sahibinde sifir alinmis ve orninal 1500 saat

240 2007 model.1500 saatte tarlada stop ettimi bazen çalışmıyor biraz bekliyorum 5-10 dk sonra 4-5 kere denemeyle calismiyor sonra biranda calisiyor ozellikle biraz yorucu islerde bu.sekilde şüphem pompadan uzerinde delphi pompa var yorumlari alalim cozemedim olayı sanki pompa isininca mazot basmiyor sonra soguyunca calisiyor gibi daha once fiat ve nhde görmediğim ariza traktör ilk sahibinde sifir alinmis ve orninal 1500 saat
Pompanın elemanda sıkıntı var
Calışmadıgı zaman pompaya su dök öyle dene calışirsa pompadan

Delpinin hazin sonu yani söküp bosh yada cav taksak onlar ne kadar ki yenisi ne.kadar bu pompanin
5503 jd 3200 saatte eleman bitti konyaya elemanı gönderip sardırdık bir iki parça siparişi , ben 1600 yaptırdım , nerdeyse 1 yıl oldu, pompa ustasının insafına kalmış elemanu 5-600 liraya sararlar, gerisi usta şunu yaptım bunu yaptım, bu şekilde motoru çok çalıştırmayın müsait bi zamanda yaptırın derim.mazotların içeriğindeki maddeler elemanları bitiriyor imiş.mf ye has değil yani.