MF 266g ve 265s karsilastirma

Selamun aleykum arkadaşlar kendi tecrübelerime dayanarak bi yazı yazmak istedim geçen hafta yeni traktor aldım 266g 2006 model bundan önce 265s vardı 99 model artılarını paylaşmak istedim illaki eksileri vardır 265s e kıyasla ama daha tecrübe edemedim sadece 10 donum bi yer sürdüm denemek amacıyla malûm sezon bitti ankara için artılarına gelecek olursak gözlemlediğim yakıt başta geliyor 266g 265s e göre ciddi bir yakıt avantajı var güç konusunda da ondan aşağı kalmıyor gaz yemesi bana az bir farklarda olsa daha iyi geldi tarlada felan gaza basınca fırlayıp gidiyor turbo ve ara şanzuman farkı 3 silindir 4 silindir farkını yok ediyor bence 266g euro motorlu yazıyor ama eski tip motorla euro tip motorun farklarını bilmiyorum bi diğer artı lift otomatik ciddi anlamda güzel sistem pompa otomatik hava yapma gibi bi derdin yok çok önemli değil ama bence fark farkdır arada 7 yas olduğunu da unutmamak lazım 265s kesinlikle kötü motor değil sadece 3 silindir 4 silindir farkını kesinlikle hissetmedim artı olarak bana yakıt olarak döndü güç konusunda eksiklik yok belki balya yaparken felan hissedilir bilmiyorum daha tecrübeli arkadaşlarım abilerim illaki vardır onlarda dusuncelerini söylerlerse sevinirim başka ne gibi artı eksi yönleri vardır yazı biraz uzun oldu ama kusura bakmayın şimdiden teşekkürler herkese iyi günler bereketli kazançlar

• Beğen
Tepkiler: Aspir