Mibzer tavsiyesi olan var mı

Arkadaşlar buğday fırıldakla ekiyoruz ve çok kayıp Veriyoruz Parasıyla eken de yok
Ama çok buğday ekimi de yapmıyoruz eskisi gibi
bu yüzden ikinci el de olsa bi ürün almak istiyorum
Hiç mibzer de kullanmadım
Arayacağım ürün de olması veya dikkat etme im gereken şeyler var mı
İlanlar da piston görüyorum tam olarak ne işine yarıyor ?

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Arkadaşlar buğday fırıldakla ekiyoruz ve çok kayıp Veriyoruz Parasıyla eken de yok
Ama çok buğday ekimi de yapmıyoruz eskisi gibi
bu yüzden ikinci el de olsa bi ürün almak istiyorum
Hiç mibzer de kullanmadım
Arayacağım ürün de olması veya dikkat etme im gereken şeyler var mı
İlanlar da piston görüyorum tam olarak ne işine yarıyor ?
Çekilir ve asılır tipler var birisi normal çeki yerine öteki hidrolik kollara takılıyor. Oturum yeriniz çok dar değilse 18li çekilir mibzer işinizi görür 2 el alırken gübre ve tohum sandığı disklerin ve dişli durumu bunlar önemli ne kadar temiz olursa o kadar düzgün Ekim yapar. Pistonlular hidrolik güç çıkışına takılır ve kollar ile Ekim pozisyonuna alınır ötekilere ip takıp el ile kaldırıp indirme yapılır haliylede yorucu olur.

Çekilir ve asılır tipler var birisi normal çeki yerine öteki hidrolik kollara takılıyor. Oturum yeriniz çok dar değilse 18li çekilir mibzer işinizi görür 2 el alırken gübre ve tohum sandığı disklerin ve dişli durumu bunlar önemli ne kadar temiz olursa o kadar düzgün Ekim yapar. Pistonlular hidrolik güç çıkışına takılır ve kollar ile Ekim pozisyonuna alınır ötekilere ip takıp el ile kaldırıp indirme yapılır haliylede yorucu olur.

Piston dökmeye başlama ve durdurma yapıyor anlayacağımız
Bu ürün nasıl sizce bir bakabilir misiniz

Sahibinden de ilan da

irtem marka ekim mibzeri İlan No: 874177434 https://www.sahibinden.com/ilan/is-...ikim-irtem-marka-ekim-mibzeri-874177434/detay