New Holland TD85D Hakkında

New Holland TD85D 2008 model hakkında bilgi istiyorum arkadaşlar. Turbo var mı yok mu ? Sağlamlık konusunda nasıldır. Kepçeli olarak alacağım çiftlikte saman taşıma vb işleri yapacak. Yağ pompası gücü nasıldır. Yerli üretim mi yoksa ital mi bilgi verir misiniz ? Bulduğum traktör sarı kuşak, 30 kadranlı.

Screenshot_2023-06-16-10-53-49-575_com.sahibinden-edit.jpg
Screenshot_2023-06-16-10-53-33-975_com.sahibinden-edit.jpg

New Holland TD85D 2008 model hakkında bilgi istiyorum arkadaşlar. Turbo var mı yok mu ? Sağlamlık konusunda nasıldır. Kepçeli olarak alacağım çiftlikte saman taşıma vb işleri yapacak. Yağ pompası gücü nasıldır. Yerli üretim mi yoksa ital mi bilgi verir misiniz ? Bulduğum traktör sarı kuşak, 30 kadranlı.
Hocam instagramda ve YouTube de "evinizin çiftçisi" diye bi arkadaş var td85d kullanıcısı sorarsanız belki size yardımcı olabilir

• Beğen
Tepkiler: tenta90
  • Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR

Arıza durumu şans, operatör, kullanılan iş durumuna göre farklılık gösterir.Kuru tarımda kullanıyoruz.Yanında bir motor daha var ama genelde yük bunda.7000 saate yaklaştık, Lda taktırdık.Ufak tefek arızalar oldu sadece (kayış, e-lift halatı, marş dinamosu falan).Onun dışında bı sıkıntımız olmadı. Baskı dahi orijinal.Frenler pek iyi değil maalesef.

• Beğen
Tepkiler: tenta90