oyundaki birtakim sorunlar ve eksiklikler

Arkadaslar oyun gayet iyi grafiksel cizimler cok basarili ama oyunun bazi eksik yonleri var bunlardan oncelikli olani saft ile calisan araclarda saftin hala daha 2013 tede olmadigi gibi hareketli olmamasi ve ikinci olarak hasat bosalmada damperi kaldırmayla indirmenin bir olmasi yani cok hizli bosalmasi ve egzos efektinde herhangi bir ekipmani calistirdigimizda ilk calismada siyah duman cikarmamasi gibi ozelliklerin olmadigini siralayabiliriz belki bu 3d cizimlerden cok iyi alayan arkadaslarimiz bu konulara el atabilirler eger sizlerinde varsa farkettiginiz eksiklikler bu konu altinda toplayabiliriz

Ynt: oyundaki birtakim sorunlar ve eksiklikler

oguz582 link=topic=79042.msg937390#msg937390 date=1416415668' Alıntı:
Kardeşim,daha oyunun çok eksiklikleri var. Türkler yapacakki bu oyunu,tadından yenmez.
yok yani oyle demek degil demek istedigim oyunu almanyadaki oyun şirketleri ile amerikadakiler birleserek yapiyor amerikada onceden bulundugumdan ve her yazgittigimden biliyorum(memleketim orasi benim) eksiklikler sadece turklerin istedigi seylerin eksiklikleri degil sonucta tarim ayni tarim traktor ayni ekipmanlar yani yani dmek istedigim burada gercekci anlamda eksiklikler var :) sizin yorumunuzu kotulemiyorum yanlis anlamayin lutfen

Kevin486 link=topic=79042.msg937575#msg937575 date=1416430828' Alıntı:
yok yani oyle demek degil demek istedigim oyunu almanyadaki oyun şirketleri ile amerikadakiler birleserek yapiyor amerikada onceden bulundugumdan ve her yazgittigimden biliyorum(memleketim orasi benim) eksiklikler sadece turklerin istedigi seylerin eksiklikleri degil sonucta tarim ayni tarim traktor ayni ekipmanlar yani yani dmek istedigim burada gercekci anlamda eksiklikler var :) sizin yorumunuzu kotulemiyorum yanlis anlamayin lutfen

Elbette haklsınız.Benim kasteddiğim sorunların birkısmıda o zaten.Oyuna birtürlü gerçekcilik veremiyorlar.Ama belki bir bildikleri vardır.Mesala Agrar gibi olursa kasar ve oyunu kimse almaz.Düşünceleri vardır.

Evet dediklerinizde haklisiniz ve evet eger bu kadar cok ozellige birde detayli gorunum Hd gibi ilave edilirse oyun cok fazla kasar ve en guzlu grafik karti gerektirir bu yuzden alanda olmaz oyunu ama illa bir yolu vardir bunlarida halletmenin bakalim zamanla neler degisecek :)

Birkaç şeyde ben yazayım oyun fs 13 kadar sarmadı beni, traktörlerin çizgileri bile net değil örneğin NH T4.75 önunden bi bakın yakın olsun sonra Caselerde de durum aynı fs 13 daha net traktörler ve yazıları fs 13ten pek farkı yok noo-*-s kirlenme ve ormancılık hariç ama takip ediyoruz :)

Ercan AYKUŞ link=topic=79042.msg937795#msg937795 date=1416493709' Alıntı:
Birkaç şeyde ben yazayım oyun fs 13 kadar sarmadı beni, traktörlerin çizgileri bile net değil örneğin NH T4.75 önunden bi bakın yakın olsun sonra Caselerde de durum aynı fs 13 daha net traktörler ve yazıları fs 13ten pek farkı yok noo-*-s kirlenme ve ormancılık hariç ama takip ediyoruz :)
bende sadece oyunu sirf ormancilik icin oynuyorum zaten :) birde fs2013 de bazi ekipman modlarda saft hareketli oluyordu bunda saftlar en azindan hareketli olsaydi kese saftin donmesi ayri bir hava katiyor :)

slm arkadaşlar oyunda durduk yere oara gidiyor hemde 7 euro 7 euro gidiyor neden gittiğini bir türlü bulamadım hiç birşey yapmasamda gidiyor

bu farming 2015 oyununda banka borcu yok ve işçi çalıştırılmıyor ama para sürekli eksiliyor zamanı yavaşlatınca yavaş hızlandırınca hızlı azalıyor sebebini bir türlü bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz

etemolan link=topic=79042.msg939002#msg939002 date=1416781288' Alıntı:
bu farming 2015 oyununda banka borcu yok ve işçi çalıştırılmıyor ama para sürekli eksiliyor zamanı yavaşlatınca yavaş hızlandırınca hızlı azalıyor sebebini bir türlü bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz
malzemelerin günlük bakım ücretleri var onlar galiba