powershuttle ve bucuklu ls90 plus bilgi verin arkadaşlar

kullanan varmı düzünü denedik çok güzel buçuklu ii olur dedik ama fiyatta anlaşamadık nasıl bunlar yakıdı felan nasıl bizim buralarda daha yeni yeni alıyorlar...

Ynt: powershuttle ve bucuklu ls90 plus bilgi verin arkadaşlar

özellik olarak süper makina fakat fiatın çift çekeri var sanrım elinde walla elindeki makina altın gibi :) onuda göz onunde bulundur. eski fiat new holland lar kadar piyasada tutulan motor yok benim için :)

cazgin0020 link=topic=50067.msg498538#msg498538 date=1324886154' Alıntı:
fiatın çift çekeri var sanrım elinde walla elindeki makina altın gibi :) onuda göz onunde bulundur. eski fiat new holland lar kadar piyasada tutulan motor yok benim için :)
aynen katılıyorum ok-*-s :8

bu traktörü plus 90 c düzünü denedik (kuyruk mili 540 750 1000 tekerden hareket geri kusturma ) jbs şansıman 40 ileri 40 geri yükde fites degiştirebiliyorsun bucuk power geri ileri shuttle 3 takviye sürüngen+sürüngen motor iveco 88hp 320tort yakıt mükemmel diyorlar kullananlar sanzman üstünde bi su terazisi var otamatik dengeliyor her takımda örnegin pullukla girdik tarlaya sadece ortakol ayarladık sağa sola kendi duruma göre ayarlıyor ilaçlamada kaz ayagında mükemmel bi esnemesi ne diyecek yok en cekici taeafı bi balyacı olarak manevrasi 70-56 tekceker gibi dönüyor ceker için dümenleme diye buna derim balata sistemi yağ banyolu degiş örenli de var 2 tane 90 plus 2010 model motorada yapmadıkları kalmadı taminim biri1400 biri 1900 lerde daha balatada hiç bişey yok farklı markalarda 80-66 dahil bir senede tam baskı atarsın bunda öle degil daha dayanıklı kabin içi hersey elinin altında videsler sert diyolar o fites sert ya 40km hızla giderken düz olan geriye hiç zorlanmada geçiyor aynı sekil 4 le tamgaz giderken 1 geçiyor gecen new serisi traktöre bindim sfırdı inanın 2 le gidiyorum çektim geri imkanmıvar adam dedi napıyorsun deniyorum dedim sonra bastım firene durmaya yakın geçti ls nin şanzımanı debreje bastıgın zaman sanzımanı durduruyormuş elfireni bile şanzıman kilitli 80 eskidi artık bi 15 lira bakım var benim çok hoşuma gitti kore more ben anlamam adamlar gercekten yapmışlar traktörü bizim aradıgımız manevra var + 10 kat fazla özellik te var 77 binde kaldık biz bayide 79 bin de kaldı 80-66 ta td demeyin bana gıcık oluyorum artık .............. çocugu baharda bende varım dt 100 74bine verdi fulll dt 90 83bin diyo caseye gidiyorduk polatlıya arabada tam 20 kez aradılar 74 degince döndük gittik aldık her çesit traktörü gördük denemede şaşırdılar aaa die baka kaldılar ls ye durum bundan ibaret yani arkadaşlar iç-*-*

new bayisine dedim iveco motor diye bana dediki çin iveco suymuş kız-*sw kız-*sw bede dedim o zaman senin t4030 da çin ivekosu var dedim yok canım olurmu dediler gelin dedim çıktık center kalabalık millete gelin adamlar neolyor felan gittik baktık kıpkırmızı kaldı adam orada milet beni dinledi t4000 bu var dedim seninkilerde çin ozaman dedim... bilmeden kötüleme dedim önce kendi traktörünün özelliklerini ögren ondan sonra millete sataş milleti kandırma dedim kolumdan tuttular bi çay iç felan hemen gırgıra vurdular...

dostum madem olumsuz msjlara gelemiyosun git al zorla tutan yokya seni karar senin para senin ben kötü desm beni dinlicekmsn hayr.zaten beyenmşn aklına ytmış buyur al.
bu arada elindeki 80 66 o LS yi eskitir değerini bil.

80-66 beni 9 senede törpuledi kendi sağlam turbo tak interkcoll tak olmadı su doldur tekerlere 80 14000 küsür saatte senelerdir buçuk aradım 4 hızlı 3 yavaş 5 tutmaz bırakın arkadaşlar kandırmayalım kendimizi...

mecidiyeli link=topic=50067.msg498889#msg498889 date=1324929370' Alıntı:
80-66 beni 9 senede törpuledi kendi sağlam turbo tak interkcoll tak olmadı su doldur tekerlere 80 14000 küsür saatte senelerdir buçuk aradım 4 hızlı 3 yavaş 5 tutmaz bırakın arkadaşlar kandırmayalım kendimizi...
:S noo-*-s

bitik motor sanzıman cerler fitesler ayna marti dahil degişecek teker yok bitik 2003 80 gırı bilok işi balya birazda çiftçilik artık okşuyoruz senbilirsin 80 aman yavaş ..

80-66 güzel motor. Öküz gibi böğüren motoru var. ama ben arka kepçe işinde gördüm. önünde 12 tane ağırlık var. yere değmiyor önü. hidrolik çok kuvvetli. arkayada ağırlık istiyor. kepçe doluyken romorka yaklaşmakta güçlük çekiyor.

güzel diyorsun okadar sallı traktör ön kaldırıyor işte o öküz gibi bögürmesi nadasta 2 litre demek... öyle yıllardır koştuk mecbur ne alacaz diye ama artık bu gider yeni gelir..

mecidiyeli link=topic=50067.msg498892#msg498892 date=1324929680' Alıntı:
bitik motor sanzıman cerler fitesler ayna marti dahil degişecek teker yok bitik 2003 80 gırı bilok işi balya birazda çiftçilik artık okşuyoruz senbilirsin 80 aman yavaş ..
sen ona bkım yap neyse masrafı yap daha çok motr eskitir td ls fark etmez yenilrn çoğu bi boka yaramaz en isi eskiler..
ls 14000 saati görebilcekmi ? :D noo-*-s

nh_fıat link=topic=50067.msg498885#msg498885 date=1324929034' Alıntı:
dostum madem olumsuz msjlara gelemiyosun git al zorla tutan yokya seni karar senin para senin ben kötü desm beni dinlicekmsn hayr.zaten beyenmşn aklına ytmış buyur al.
bu arada elindeki 80 66 o LS yi eskitir değerini bil.
nh_fıat link=topic=50067.msg498919#msg498919 date=1324931765' Alıntı:
sen ona bkım yap neyse masrafı yap daha çok motr eskitir td ls fark etmez yenilrn çoğu bi boka yaramaz en isi eskiler..
ls 14000 saati görebilcekmi ? :D noo-*-s

aynen katılıyorum ok-*-s :8

mecidiyeli link=topic=50067.msg498900#msg498900 date=1324930183' Alıntı:
güzel diyorsun okadar sallı traktör ön kaldırıyor işte o öküz gibi bögürmesi nadasta 2 litre demek... öyle yıllardır koştuk mecbur ne alacaz diye ama artık bu gider yeni gelir..
sallı traktör daha az ön kaldırır ok-*-s Fiatların önü çabuk kalkar çünkü önü hafiftir.

LS için uygun fiyat almak istiyorsanız Türkiye distribütörü Anadolu Motor ' u ( 0216 389 59 60)arayıp yardım talep edebilirsiniz.