Sahilde Traktör Kullanmak

Enes Abi ben sahil kenarındayım sahilde kullanmadım ama sakat iş zemin sert değil sonuça batma kalma riski çok yüksek yani bizim köyden bikere tanığı çekmeye gittiler arabayla kalmışlar td75 ti motor denize kadar girmisler ama pati çekiyormuş çok yani kaldınmı vinç lazım :D

• Beğen
Tepkiler: ENES4422
Enes Abi ben sahil kenarındayım sahilde kullanmadım ama sakat iş zemin sert değil sonuça batma kalma riski çok yüksek yani bizim köyden bikere tanığı çekmeye gittiler arabayla kalmışlar td75 ti motor denize kadar girmisler ama pati çekiyormuş çok yani kaldınmı vinç lazım :D

Yok tek başıma gitmem o zaman. 2-3 traktörcü arkadaş beni beklemesi gerek:D

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Sahil kenarında çocukluğumdan beri traktör kullanıyorum ve çok da battım acemiyken. Çift çeker traktörde o kadar sıkıntı yok. Ama tek çeker traktörde sıkıntılı. Özellikle manevra yaparken. Çünkü direksiyon biraz dalgınlık anında hiç anlamadan tamamen dönebilir. O yüzden tek çeker traktörü frenleri ayırıp direksiyonu az döndürüp tek fren ile döndürmek daha iyi. Bir de traktör patinaj yapmaya başladığı gibi traktörü bırakıp sizi çekecek birini çağırmak lazım

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez