SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Ynt: SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

başaklar harareti sever yaz kış antifirizli kullanılır ben 4 tane eskittim conta yakan olmadı hatta kasabamızdaki motorlatın 100 de sekseni başak(steyr) conta yakan duymadım rahat ol kardeş afilli matorun var inşallah ilerde yenisiyle değişirsin kolay gelsin ok-*-s

GÜZEL ÇALIŞMA BENCE RADYATÖRÜ YAPTIR KULLANMAYA DEVAM ET.BİZDE TEK CEKERİ VAR 4 BICAK 11 NUMARA PULLUK TAKIYOM COK GÜZEL DE ÇKİYO ONA DA BİZİM BURDA OLSA 5 BICAK 8 NUMARA VEYA 4 BICAK 14 NUMARA PULLUK TAKARDIM . BENDE İSTEDİM AMA BABAM İSTEMEDİ YOKSA CO HEVESİM VARDI İŞALLAH ALACAM.BİRDE BİZİM KÖYDEN BİRİ ALMIŞ GİDİNCE FOTORAFLARI CEKİP SİZLERLE PAYLAŞACAM İŞALLAH

kardeş senin termostat ya 79 dur yada 87 liktir .sen termostatı 71 lik tak bak bakalım bir daha hararet sona geliyormu .istediğin kadar sıkıstır yeşilin yarısını biraz geçer sona yaklaşmaz bile.kendim 71 lik taktım oradan biliyorum

Ynt: : SALİH'İN 2006 MODEL BAŞAK 4*4

çukurova_agası link=topic=425.msg9382#msg9382 date=1202992824' Alıntı:
ARKADAŞLAR BİDE BU BAŞAK TRAKTÖRLERİN 8 SİLİNDİR OLANLARI VAR FELAKET MOTOR BEN BİR KERE KULLANDIM SAAT TE 65 KM HIZ YAPIYOR VE ÇEKİCİDE 110-90 NEW HOLLAND DAN İYİ

YAKITIDA ONDAN DÜŞÜK
bils-*- ??*-s

ARKADAŞLAR BİDE BU BAŞAK TRAKTÖRLERİN 8 SİLİNDİR OLANLARI VAR FELAKET MOTOR BEN BİR KERE KULLANDIM SAAT TE 65 KM HIZ YAPIYOR VE ÇEKİCİDE 110-90 NEW HOLLAND DAN İYİ

YAKITIDA ONDAN DÜŞÜK

şakamı gerçekmi, gerçekten merak ettim.
gerçekse tip numarası, modeli, resmi felan varmı.