Şarküteri süt fiyatı

Herkese merhaba. Aramızda sütü şarküteriye veren varmı. Kaç liradan veriliyor? Bugün birkaç şarküteri ile görüştüm. 3,65 liradan alıp 5 liradan satıyorlar. Bu fiyat şarküteri teslim fiyatı. Eskişehir yaklaşık böyle. Şarküterinin 1 tanesi süt bulmakta sıkıntı çektiğini söyledi ben 4 lira teklif ettim kabul etmedi.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
3.65 bile en kötüsünden iyidir, bizim birlik bu ay 2.40 kuruş yaptı sütü, yem deseniz pahalı, kepek bile 55 lirayı bulmuş. Siz bence anlaşmayı sağlayın ilerde zaten zam yapar sizden alırken
2.40+ 0.30 desteği var. 2.7 eder .
Biz soğutuyoruz . 2.6+0.3 destek 2.9 liraya kapımdan alıyor. Şarküteriye götürmem gerekiyor .yakıt +arabanın masrafı +benim en kötü yarım günüm gider .
3.8 civarı olsa değer.

Birde şu var , şarküteri ayağına gelen sütten % 30 kar etmek istiyor. 3.65 alıp 5 e satıyor. Hangimiz bu kadar kazanıyoruz. 4 e alıp 5 e satsa her iki taraf içinde hakkaniyetli olur.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Bencede hiç kaçırma imkanım olsa da bende satabilsem nigde ocak ayı 2580 bu arada maliyeti ortadan kaldıracak litrede alim yapacak mi
Bayramda almayacak , alım garantisi yok. Canı istemezse almaz. 250 litre alacak. Birkaç şarküteri daha bulmam lazım ve en kötü 500 litre satarsam 3.8 lirayı yakalarsam kurtarır. Şarküteriye götürdüğüm için arabanın yakıt bakım ve arabanın yıpranma payını çıkarmam lazım. Yoksa ayağıma gelen sütçüyü bırakıp işimi bırakıp uğraşmaya değmez.