STICKER ÇALIŞMASI - CLAAS ARES, MEDION, ERKUNT HAŞMET & FIAT 65-46 DT 2014...!!!

Ynt: STICKER ÇALIŞMASI - CLAAS ARES, MEDION, ERKUNT HAŞMET & FIAT 65-46 DT 2014...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

memory43 link=topic=72521.msg841217#msg841217 date=1391624037' Alıntı:
kartlar serisi başlamış erkan eline sağlık seriyi diğer araçlarada yapıştırmadınmı

Otomobillere yapıştırmadım. Onlara biraz abartı olur. Onlara başka birşey düşünüyorum. Römorklara yaptırdım fazladan. Onlara yapıştıracağım...

GÜRKAN link=topic=72521.msg841218#msg841218 date=1391624167' Alıntı:
çok güzel olmuş ve yakışmış ;) ben de kapıya Dyna-VT, Clayson a da APS Hybrid yazayım bari :D

Yaptır abi yakışır...:D

tahir link=topic=72521.msg841219#msg841219 date=1391624404' Alıntı:
Güzel paylaşım eline sağlık erkan güzel olmuş bende kudretin kapılarına red master yazdirayim diyorum nh ler blue master yazıyor ya bende red master yazdirayim diyorum bilmiyorum olurmu :-D

Olabilir. Güzel bir fontla yakışıklı durabilir. Aslında o Blur Master logosunu komple alıp photoshop yapıp üzerine RED yazılsa daha orijinalde olabilir...

Ağır Abi link=topic=72521.msg841364#msg841364 date=1391633943' Alıntı:
Bugün sitede sticker yapıştırma günüymüş galiba :D

Bugün biraz öyle olmuş...:D

anayurtlu 3105d link=topic=72521.msg841381#msg841381 date=1391635044' Alıntı:
Erkan bunları corel drawe damı hazırlıyosun güzel olmuş :)

CLAAS logosu filan hazır var. Diğerlerinle ben uğraştım. Aynı CLAAS ' ın kullandığı fonta benzer kullanmıştım. Fakat bugün son bir yer buldum. Orası zaten CLAAS ile ilgili tüm firmalara logo ve yazı yapıyormuş. Yazıları görünce gözlerim fırladı. Dedim ben bilsem sizi baştan gelirdim...:D Sonra benim yaptıklarıma göre orada yeniden yazdılar. Renkleri ve stilleri seçtik. Km yazılarını ben evde hazırlamıştım zaten onlarıda tekrar çizeceklerdi. Fakat uğraşmayın basın dedim oluyorsa. Komple aynı şekilde bastılar sonra. Aslında Corel ile kendim çizmeyi ve hazırlamayı düşündüm. Fakat indirmesi zor geldi. Sonra Photoshopta taslak hazırladım. Biraz ona benzer biraz aynısını koyup yaptırdım. Biraz eksikler var. Yeşil renk kalmadığı için ellerinde onları birkaç gün sonra çıkarttırcam.

Ynt: STICKER ÇALIŞMASI - CLAAS ARES, MEDION, ERKUNT HAŞMET & FIAT 65-46 DT 2014...!!!

massey ferguson 277 gold link=topic=72521.msg841640#msg841640 date=1391691120' Alıntı:
güzel stikcer ler burda reklamcılar yok çankırıya gitmem gerek bu ara çankırıyada gidemiyoz

Yorum için teşekkürler...;)

Çok güzel olmuş Erkan abi. Ares ' in ön tarafını kapatman iyi olmamış bence ama,C matic fikri çok güzel. Benim aklımda da şöyle birşey var,yardımını isteyeğim konu şuydu. Yine aynı yerde yazılan CIS on board veya CEBIS on board stickerları var ya.on board yazısı tıpatıp olacak şekilde AC/DC grubunun amblemini koysam.AC/DC on board gibi bişey yapsam nasıl olur.Mümkün mü

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

<<B.Özyurt>> link=topic=72521.msg841962#msg841962 date=1391712833' Alıntı:
Çok güzel olmuş Erkan abi. Ares ' in ön tarafını kapatman iyi olmamış bence ama,C matic fikri çok güzel. Benim aklımda da şöyle birşey var,yardımını isteyeğim konu şuydu. Yine aynı yerde yazılan CIS on board veya CEBIS on board stickerları var ya.on board yazısı tıpatıp olacak şekilde AC/DC grubunun amblemini koysam.AC/DC on board gibi bişey yapsam nasıl olur.Mümkün mü

Ön tarafa film çekeceğim zaten. Ama bu şekilde de pek kapatmıyor zaten görüşü. Güneşliğin makarasına yarısı denk geliyor zaten. Dediğin AC/DC onboard yazısını yaparlar. İnternet baktığım kadarıyla AC şimşek DC diye bir logo. Onun vektörel çizimi varsa hemen basarlar. Yoksa çizmeleri lâzım. ON BOARD yazısının yalnız fontunu bulamazsın. Ben çok araştırdım. Benzer bir fontu buldum. Hatta dün ilk bir yere gittim. Orada MEDION yazısından bir tane o şekilde bastırdım. Adam diğerlerine uğraşamam ben falan dedi. Birde CLAAS ' ı orada yazdırabildim. Daha sonra o basarken başka bir yer söyledi. Orası bu işlerle uğraşır falan diye anlattı. Sonra bastım oraya gittim. Orası gene CLAAS ile ilgili şeyler için biçilmiş kaftanmış. Bir tane bayan duruyor orada. İstediklerimi gösterir göstermez bu CLAAS yazıları dedi. Evet dedim Corel Draw ' da dosyayı bir açtı. Her çeşit LOGO ve yazı var. Mega Ziraat bütün yazıları ona yaptırıyormuş o genesi...:D Bayana dedim ben sizi bilsem baştan gelirdim. Kaç yer gezdim falan dedim. Neyse o açtı aynı fontta istediklerimi yazdı filan. Yazı stilin sordum. Değişik bir isim söyledi. Diğer çizimleride ben çizdim tasarladım falan dedi. Fontu her yerde bulamazsın dedi. Yarın öbürgün yine gideceğim. Ellerinde yeşil olmadığı için biçerdöverin arkasında yeşil şeriti basamadı. Onu bastırcam. Birde arabalar için başka bir tasarım yaptırcam. Fontu alabilirsem. Sana yollarım. Orada bir yerde bastırırsın. Alamazsam ben bastırırım burada istediğin gibi. Bir ara geldine bu tarafa alırsın benden. Ha başka böyle lâzım olursa logo yazı biçerdövere veya traktöre burada yaptırırsınız aklında olsun...;)