Stop edince Hidrolik aralıklarla aşşağı salıyor.

Bizim 640'ta stop ettikten sonra yavaş yavaş salıyor hidrolikleri, bazen sabaha kadar tam aşağı salıyor, bazen günlerce salmıyor.

Ustaya sormadım, çünkü;şu anda kaldırma kapasitesinde sıkıntı yok. İlerde hidrolikleri ayarlamak için gidecek bir gün, belki o zaman tamir olur.

Kompresörden gelen metal yağ borusunda bazen aşırı titreme oluyor, usta gel birgün bırak ayarlanır dedi.

Başımıza hiç gelmedi 54 c hiç salmadı ama masraflı birşey zannedersem. Daha yeni. Mozot pompasını yaptırdık kaçırıyordu
2500 tl tuttu biraz tuzlu yani bu meseleler
2500 sadece pompa tamirirmi arkadaşlar tamir yaptırmadan önce araştırma yapın çevre illere kadar fiyat alın bazı tamirciler olayı tamamen fırsata döndürmüş durumda geçen ay sordum nh parça bayine sıfır bosh ldalı pompa 55 bg için 2500 tl

Ford ve mf ler motor stop edince hidrolik kollar aşağı cabuk düşer, arıza değil yani, çalışırken ekipmanı kaldırıyor mu ona bakmak lazım. Eğer inmesi elzem bı sorun olusturuyora sana, sağlam bi odun, demiri ölçü ile ayarlayıp yanında taşı, altına koy. En yavaş düşen Fiat.

MF fabrika ayarı öyle stop edince yük binmesin pompaya diye. Birkaç yıl oldu 265 hidrolik kaldırmada problem yaşamaya başlayınca götürdüm tamir takımıyla halledildi şimdi sorunsuz çalışıyor stopta indirmede yapmıyor yük varsa kendim indiriyorum. Usta damper çıkışından basınç saatiyle ölçüyor basınç yeterli değilse tamirini yapıyor.