tarla günleri tekirdağ karaevli

Ynt: tarla günleri tekirdağ karaevli

Erol Abi bir iki işim çıktı. Hava da çok sıcak. Akşam üzerine doğru gitme Plan ' ım var ama hala kesim değil.

dün fuar dönüşü yol kenarında claas marka traktörle bir kardeşimiz çift sürüyordu.arabayla durup video çekmek istedim;kardeşimiz pullukları kaldırıp tarlayı terk etti çok ilginç.insan bir durup merhaba der!çok garibime gitti bu kardeşimiz siteden birine benzettim.çok ayıp etti.neyse böyle bir anım oldu.karaevlide trakklup ten hiç bir arkadaşımızla tanışma fırsatı olmadı.fuar girişinde kırmızı karanfil kalmamıştı heralde ondan :)))))

iskender link=topic=77141.msg912082#msg912082 date=1408255540' Alıntı:
dün fuar dönüşü yol kenarında claas marka traktörle bir kardeşimiz çift sürüyordu.arabayla durup video çekmek istedim;kardeşimiz pullukları kaldırıp tarlayı terk etti çok ilginç.insan bir durup merhaba der!çok garibime gitti bu kardeşimiz siteden birine benzettim.çok ayıp etti.neyse böyle bir anım oldu.karaevlide trakklup ten hiç bir arkadaşımızla tanışma fırsatı olmadı.fuar girişinde kırmızı karanfil kalmamıştı heralde ondan :)))))

Abi karanfil açısından sıkıntı vardı fuarda. Ondan sorunlu oldu biraz.

Hiç olmazsa gömlek cebimize birer tane ayçiçeği takalım, ordan belli olsun dedik. Tuttum kelleyi kopardım. Görevliler saldırdı üstüme. 'Numune arkadaşım onlar!. Naaapıyon sen?' Trakkulup dedim, karanfil dedim anlatamadım.

'Yav ben geçen sene biçerden dökülenler çıkmış sandıydım, baksana full çatalbaş' dedim, nedense daha çok kızdılar.

Karanfilsiz olmuyo İskender Abi. Hep bu yüzden.