Td 100

Öncelikle selamın aleyküm td ve jx 100 arasında yakıt ve arıza konusunda farklar neler silaj ve balya makinasında piyasaya ve kendimize çalışıyoruz ne yakar yedek parçalarının çok ucuz olduğunu biliyorum bizim buraların toprağı kara toprak(etli toprak) 4 lü 14 no pulluk kullanıyoduk tl 90a da bu modeller ne yakar

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tamam anladım da ben avrupa model nh kullandım yerli hakkında bilgim yok bu konuda bilgi verirseniz sevinirim ve arıza durumu hakkında
Bakım maliyeti olarak yerli ucuzdur. Arıza oranı ithale göre fazla ama sizi ithal kadar üzmez(aslında arıza maliyeti konusunda arada dağlar var). Yakıtı bir tık fazla gelebilir ama aman aman bir fark yoktur. Konfor konusunda tla ile çok bir fark yoktur. Kullanım hissiyatı olarak yeni avrupalarla fark var ama tla için fark yok denilebilir .Hiç ithal kullanmadım ama çevremde ve tanıdıklarda var. Sonuç olarak imkan varsa, avrupa yoksa yerli malum fiyatlar. Belki bütçe zorlanıp FarmallA AD4 gibi melezler seçenek olarak değerlendirilebilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bakım maliyeti olarak yerli ucuzdur. Arıza oranı ithale göre fazla ama sizi ithal kadar üzmez(aslında arıza maliyeti konusunda arada dağlar var). Yakıtı bir tık fazla gelebilir ama aman aman bir fark yoktur. Konfor konusunda tla ile çok bir fark yoktur. Kullanım hissiyatı olarak yeni avrupalarla fark var ama tla için fark yok denilebilir .Hiç ithal kullanmadım ama çevremde ve tanıdıklarda var. Sonuç olarak imkan varsa, avrupa yoksa yerli malum fiyatlar. Belki bütçe zorlanıp FarmallA AD4 gibi melezler seçenek olarak değerlendirilebilir.

Bakımda ucuz olduğunu bende öyle düşünüyodum ama tla sadece 1kere yağ pompasından arıza verdi gerisi muşurdu sürekli muşur yiyodu muşur bittiği zamanda hareket etmiyodu kötü yanı buydu ama çok memnundum tla yı satmak zorunda kaldık şimdi ithal bütçemin çok üstünde silaj yaparken bi tane jx100 gördüm mükemmeldi hoşuma gitti sonra araştırdım yedek parça ucuzluğunu görünce ciddi ciddi jx veya td alma kararı aldım verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim