TD65D mi TT4.65 mi ? Acil yardım

Bu sene bacanaga aldık 4.75 on numara traktör frenler,motor şanzuman hepsi mükemmel pire gibi öncesinde 266 gold vardı yakıtta 266 dan biraz fazla yakıyor ama onun gibi bayılmıyor gaza basdıkça gidiyor tavsiye ederim güzel traktör. Amcamın oğlunda td 75 var pek memnun değil şanzuman fren biraz sıkıntı çıkarmış case 75 te güzel onuda tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
İse gore traktör almali bende tt65 var 7 yil oldu sifir aldim sifir ariza devam kapasitesi sinirlarinda motor gücü cok yeterli kesilmiyor hic bu kalipta bi motora daha fazlasi gereksiz gelir sinifi diyebilecegimiz eski 65-70 hplerin hepsinden daha kuvvetli 768 vardi satmasak onu satmazdik ama tt cok daha güçlü geliyor bana tek eksigi bucuk olmamasi bazen bi vites fazla istiyor ust vitesi yemiyor bucuk olsa mukemmel makina olurdu 8+2 degilde 16+4 olsa tadindan yenmezdi bisuru geri vitese hic ihtiyacim olmadi geri geri calisma yaptigim bi is yok cunki pullukta nadirem takviye 3 kullandim hep 4 veya seri 1 zaten seri 1 Viteste sürüm kalitesi hizdan bozuluyor diger islerde seri 1 calisiyor seri 2 yi yemiyor tavkviye 1 ve 2 yi hic kullanmadim desem olur benim yol hizi 37 km civari yeniyken 2300 ceviriyordu katolog verisi 1400 devirde 261 nm tork 2300 devirde 65 hp ama suan 2500-2600 ceviriyor beygirde 2600 da 70i bulmasi gerikir die dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: Aydın38
2005 eylulden beri TD65D kullaniyorum suan 5000 saat gecti sükür bi ariza falan cikarmadi calismayan hicbi aksam yok ilk günku gibi saat gibi calisiyor MaşAlllah diyelim nazar değmesin tt4 biraz daha teknolojik ve konforlu tdd hem agır hemde tt4 den üstun