Td75d direksiyon danfos arızası yaşayan varmı

Aldımızdan beri arızalıydı servis hepsi öyle diye geçiştirdi bizde önemli sorunu yok diye ihmal ettik 1 haftadır iptal çok gürültü yapıyor ve düşük gazda, yüksek ısıda zor dönüyor. Alıp değiştiren varmı?

83b2efb4f1730d77a5ec3eccd43a291f.jpg

Jx75c traktörüm var aynı sıkıntı var garantiden değişecek.servise söyledim rapor hazırlamam lazım dedi haber bekliyorum.bizimkimlerde yeri el girmeyecek yerdeymış traktör ikiye ayrılacak daha 600 saatte.normalde 500 tl civarlarında bir fiyatı varmış.ustalığı falan 1000 tl den aşağı olmaz sanırım garantisiyle para falan yok.jx80 lerin de bazılarında danfoz problemi olmuş.muhtemelen aynı firmadır bunlar.ustadan haber gelsin hemen yaptırçam. Ozaman bu konunun altına tekrar paylaşırım.

Jx75c traktörüm var aynı sıkıntı var garantiden değişecek.servise söyledim rapor hazırlamam lazım dedi haber bekliyorum.bizimkimlerde yeri el girmeyecek yerdeymış traktör ikiye ayrılacak daha 600 saatte.normalde 500 tl civarlarında bir fiyatı varmış.ustalığı falan 1000 tl den aşağı olmaz sanırım garantisiyle para falan yok.jx80 lerin de bazılarında danfoz problemi olmuş.muhtemelen aynı firmadır bunlar.ustadan haber gelsin hemen yaptırçam. Ozaman bu konunun altına tekrar paylaşırım.

Benimkinde rölantide zırıltı var direksiyon rahat dönüyor sıkıntı yok gaza basınca ses kesiliyor neyden yapar acaba?

Bugün servise verdik motoru, genel fabrika hatasıymış. Yağ girişinin ucundaki flans yada başka bi adı neyse onu söküp daha geniş takılıyormuş ama bizimki için geç olmuş komple bozmuş sistemi silindirin geçesi patlamış danfos bozuk

• Beğen
Tepkiler: Alexander