Traktör önerisi

24.07.2019
405
420
29
İZMİR

Herkese iyi günleri sorum olacak herkes bildiği kadar bişeyler yazarsa sevinirim sorum sezonda 10 12 tonluk tandem dingil römorkla (8 11) ton mısır silajı alıyorlar silaj çekecek traktör lazım araziler düz ova bayır yok birtek tarlada bazen batma riski olur şöför kullanacak o yüzden konfor özellik aramayıroz enaz yakıtla işimizi görecek ekonomik 170 180 civarı 4x4 üniversal 643 683 eski kasa başak 2073 hattat a65c bide nh 75 56 gelçi nhfiyatı fazla ama bu konuda hangisi bizim işi daha iyi görür veya görmez veya bu fiyat aralığında başka tavsiyesi olan varsa bilginize tecrübenize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

O paralara o römorku batma ihtimali olan olan toprakta taşıyacak traktör yok. Es kaza bulunsa bile haşadı çıkmış olur arıza yapar işi sekteye uğratır.
Abi batma derken çok değil çok nadir bazı yerlerde tamamen batmıyor ama traktöre belli ediyor yoksa yolda 55 56 ile 3 ton balya çekiyoruz sıkıntı yok ot silajındada sıkıntı yok mısır tarlası biraz yaş oldumu işte biraz etkiliyor traktörü 4x4 70 66 çekiyor hatta çok yaş yete gelmedimi tek çeker td85bile çekiyor

Abi batma derken çok değil çok nadir bazı yerlerde tamamen batmıyor ama traktöre belli ediyor yoksa yolda 55 56 ile 3 ton balya çekiyoruz sıkıntı yok ot silajındada sıkıntı yok mısır tarlası biraz yaş oldumu işte biraz etkiliyor traktörü 4x4 70 66 çekiyor hatta çok yaş yete gelmedimi tek çeker td85bile çekiyor
O zaman 65-46 diyorum. Ya da tümosan olabilir. Ama yine söylüyorum buradaki önemli nokta arıza.

• Beğen
Tepkiler: ilyas35

Hocam Sizin Listede Yok Ama Deutz Düşünürmüsünüz? 170-200 arası Sarı Sitede Güzel Modelleri Var. Bölgenizde Ustası Serviside Varsa Saydıklarınızdan İyi Olacağına Eminim.
Öneriniz için teşekkürler arıza durumunda hızlı ve hasaplı olması için pek düşünmedim zira geçen sene 100 bgliğinin hidrolikten arıza verip 10 gün parça beklediğini şahit oldum servisi var ama çoğu parça yok