Traktorkoltuk.com dan alışveriş yapan var mı?

Hocam ben ilk defa alışveriş yapacağım böyle isim yapmamış sitelerde etbis’e kayıtlı mı, iletişim kısmında açık adresi var mı, adres doğru mu, firmanın adını aramaya yazınca kötü yorum çıkıyor mu, fiyat bilgileri tutarlı mı vs bakıp, içime sinerse alıyorum. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.
Whatsapp iletişim seçeneği varsa stok kodu ile ürünü teyit ettirin bence, maksat yazılı kanıt oluşsun. Gerçek ürün fotoğrafı da isteyebilirsiniz ek önlem olarak.

Hocam ben ilk defa alışveriş yapacağım böyle isim yapmamış sitelerde etbis’e kayıtlı mı, iletişim kısmında açık adresi var mı, adres doğru mu, firmanın adını aramaya yazınca kötü yorum çıkıyor mu, fiyat bilgileri tutarlı mı vs bakıp, içime sinerse alıyorum. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.
Whatsapp iletişim seçeneği varsa stok kodu ile ürünü teyit ettirin bence, maksat yazılı kanıt oluşsun. Gerçek ürün fotoğrafı da isteyebilirsiniz ek önlem olarak.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. fiyatlar piyasa ile neredeyse aynı. firma akkomsan olarak geçiyor ve sitede açık adres yer alıyor. bugün whatsapp tan ürünün bizim modele uyup uymayacağını sorduk bakalım yarın dönecekler mi göreceğiz. etbis kaydını bilmiyorum maalesef.

Hayırlı olsun hocam.Hangi modeli tercih ettiniz ?üründen memnun kaldınızmı.Bende koltuk arayışındayım benim için öncelikli olan yaylanması.Malum bel ağrısı var.Bu yüzden koltuğun sarsıntıyı almasını istiyorum
Merhaba hocam steyr için st08 modelini tercih ettik ileri geri kayabiliyoe kilo ayarlı ben 78 kiloyum 90 da hafif bir esneme yapıyor.

Resimler ve ekler

• IMG-20230929-WA0009.jpg
    IMG-20230929-WA0009.jpg
    221 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG-20230929-WA0011.jpg
    IMG-20230929-WA0011.jpg
    179.1 KB · Görüntüleme: 30