TT65b mi Erkunt 70 meyveci mi?

Ynt: TT65b mi Erkunt 70 meyveci mi?

iki motoruda çokca inceledim.TT65 in tarla tipini çokcada kullandım. Güvenilir sağlam makina. Zaten bayiylede anlaşmıştım. El sıkıştık. Ancak çevreden erkunt diye tutturan çok oldu.Vaz geçtik. Erkunt konusunda kafamı kurcalayan bir kaç şey var onlar olmasa almıştım bile.
Tasarımı hiç hoşuma gitmiyor. Kolların yeri felan. Bide kaporta gibi malzemeleri çok adi duruyor. İnşallah bu cumartesi fabrikasına gidip gezecem. Pazartesi alımı yapacam hangisi olursa artık. İlaçları aldım içeriye koydum. Çiçek açımına traktörün yetişmesi lazım.

hannas link=topic=39374.msg342601#msg342601 date=1297893708' Alıntı:
iki motoruda çokca inceledim.TT65 in tarla tipini çokcada kullandım. Güvenilir sağlam makina. Zaten bayiylede anlaşmıştım. El sıkıştık. Ancak çevreden erkunt diye tutturan çok oldu.Vaz geçtik. Erkunt konusunda kafamı kurcalayan bir kaç şey var onlar olmasa almıştım bile.
Tasarımı hiç hoşuma gitmiyor. Kolların yeri felan. Bide kaporta gibi malzemeleri çok adi duruyor. İnşallah bu cumartesi fabrikasına gidip gezecem. Pazartesi alımı yapacam hangisi olursa artık. İlaçları aldım içeriye koydum. Çiçek açımına traktörün yetişmesi lazım.

hangı markayı aldın ?

Konuyu açalı baya olmuş. grin-*-s
İkisini de almadık. Faizin altına girmekten vazgeçtik son anda. Hatta Erkunt 70 4x4 e karar vermiştik. 46.000 TL yede anlaşmıştık. Fabrika 2 aya sıra veriyordu. Fabrikada çalışan hatırlı akraba sayesinde bize 1 haftaya teslim edeceklerdi.

2003 model 1300 saatte 54 C almıştık. Şu an 1700 saate yaklaşıyor.
Kepçede ve kuyruk mili performansından memnunuz. Rampada bayılıyor. Enjektör ve sibop ayarı istiyor galiba...

cesur631 link=topic=39374.msg745566#msg745566 date=1368934559' Alıntı:
kardeş tt65 yerine td65b öneririm yada biraz daha beklersen tt junıor serisi gelecek

TT junior serisini fuarda inceledim. O tam bir bağ traktörü. Bize geniş oturaklı traktörler lazım. Onu hergün tepetaklak ederiz