Tümosan – Ursus İş Birliği Sağlandı hayırlı olsun....

http://www.tumosan.com.tr/tr/haberler/tumosan-ursus-is-birligi-saglandi

ortaklığın detayları hakkında bilgisi olan var mı? bilgilendirirse sevinirim.....

Tümosan – Ursus İş Birliği Sağlandı
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SAN. A.Ş. ve merkezi Polonya'da bulunan 1893 yılında faaliyetlerine başlamış tarım mekanizasyonları üreticisi Ursus ile 6 Aralık 2018 tarihinde TÜMOSAN 'ın Konya yerleşkesinde bulunan üretim tesislerinde Avrupa Birliği politikalarına uygun olarak Stage IIIB emisyonlu 75-105 beygir arası Ursus traktör üretimi faaliyetlerini içeren ortak bir işbirliği anlaşmasını imzalamıştır.

Bence güzel haber.Erkunt gibi devredidi denmiyor işbirliği diyor.Tümosanın fabrikasında ursus üretilecek anladığım kafarıyla.Belki tümosan bu işbirlişiyle perkins ve deutz motorda kullanabilir.yada en güzeli ursısun o sağlam yapısındaki parçalardan kullanarak sağlamlığını arttırabilir.Benimki bir fikir sadece

Bence güzel haber.Erkunt gibi devredidi denmiyor işbirliği diyor.Tümosanın fabrikasında ursus üretilecek anladığım kafarıyla.Belki tümosan bu işbirlişiyle perkins ve deutz motorda kullanabilir.yada en güzeli ursısun o sağlam yapısındaki parçalardan kullanarak sağlamlığını arttırabilir.Benimki bir fikir sadece
Tümosanin baska bir motor kullanmasi tam bir fiyasko olur zira tumosanin satilmasinin sebebi ve en saglam yeri motoru bence [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: scofield.66

Hah işte demek istediğim buydu. Bu anlaşmanın altında yatan sebep motorların Stage IIIB emisyon standardına geçmesi falan değil , biz kronik şanzuman arızasını düzeltemiyoruz gelin siz halledin şu işi. diye yorumluyorum

Tümosan için bence iyi olacak bu anlaşma.tabi anlaşmanın içeriği nasıldır onuda bilmek lzm

Bana kalırsa tümosan ursus ile yurdışan açılmayı planlıyor
Neden kendi ürününde düşüş yapsınki
Koç ta steyr yapıyor ama dışarı satıyor
Ki şuda var arkaşlar ursus un parçalanı tümoya takarlar falan demiş
Zaten ursus toplama gibi birşey şanjıman carraro motor perkins
Tümosan bu şanjımanı alır kullanır yani

Bana kalırsa tümosan ursus ile yurdışan açılmayı planlıyor
Neden kendi ürününde düşüş yapsınki
Koç ta steyr yapıyor ama dışarı satıyor
Ki şuda var arkaşlar ursus un parçalanı tümoya takarlar falan demiş
Zaten ursus toplama gibi birşey şanjıman carraro motor perkins
Tümosan bu şanjımanı alır kullanır yani