Tümosan Zamlı Fiyat Listesi | Kasım 2021 | Eski Seriler Kaldırılmış

⭕Tümosan'ın 16 Ekim 2021 tarihinde yayınladığı bir önceki fiyat listesi, dün tekrar güncellendi. Yenilenen fiyat listesine göre;

✅ 4050 ve 4250 modellerine %3 zam,
✅ Yeni 52 (C kodlu) serisine %4 zam,
✅ Yeni 80, 81 (C kodlu) serilerine %4 zam yapılmış.
✅ Yıllar boyunca üretimi devam eden 6000, 7000, 8000, 8100 serileri fiyat listesinden kaldırılmış. Geçen ay fiyat listesinde yer verilmeye başlanan, stok kodunda "C" bulunan ve örneğin 80.90 gibi isimlerle ifade edilen yeni traktörler hakkında; Tümosan'ın ne sosyal medya hesaplarında ne de web sitesinde hiç bir bilgi henüz yer almıyor.

Bir önceki fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.
traktor-fiyat-listesi_15kasim2021w-1.jpg

traktor-fiyat-listesi_15kasim2021w-2.jpg

C ne demek oluyor vites geçişleri debriyaj nasıl eskisi gibi mi biraz yumuşak mı
Açıkçası benim 82.80 e debriyajı en iyisinden takıp good year lastik takıp pompayı ayarlayıp tüm bakımı yapınca yanında sönük kaldı fakat yeni seri Tümosanlarda ileri geri direksiyonda koltuk çok rahat kabin çok ferah 82.80 kullanım bana daha rahat geliyor açıkçası ama içeriye hiç toz almıyor yenisi aradaki 11 yılın karşılığı yok açıkçası kabine klima taksam koltuğu havalı yapsam ikisi yan yana olsa ben eski seriyi seçerim.

Bu nasıl kurumsallık acaba!
Ülkede en çok satılan 2. markasın,
Yeni bir seri üretiyorsun,
Klasik seride bazı geliştirmeler (mekik kolunun yerinin değişmesi, hidrolik çıkış sayısı vb.) yapıyorsun ama ne sosyal medya hesabında ne sitende ne de rakiplerin gibi fuarlarda bir tanıtım yapamıyorsun, yapmıyorsun.
New Holland 6s serisinin ne kadar tanıtımı döndü mesela.
Anlamak güç.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bu nasıl kurumsallık acaba!
Ülkede en çok satılan 2. markasın,
Yeni bir seri üretiyorsun,
Klasik seride bazı geliştirmeler (mekik kolunun yerinin değişmesi, hidrolik çıkış sayısı vb.) yapıyorsun ama ne sosyal medya hesabında ne sitende ne de rakiplerin gibi fuarlarda bir tanıtım yapamıyorsun, yapmıyorsun.
New Holland 6s serisinin ne kadar tanıtımı döndü mesela.
Anlamak güç.
Tümosandan bi halt olmayacağını ordan anlayalım işte tanıtım yapmaktan acizler

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin