Turan Pulluk mu Unlu Pulluk mu ? Profil Sase mi Otomatik mi ?

Arkadaslar pulluk alma asamasindayiz tasli tarlamiz yok nadiren arada belki cikabilir bazi yerlerde o yuzden otomatikmi yoksa profil sasemi almaliyiz kararsiz kaldik birincisi bu ikincisi ise marka olarak unlumu yoksa turanmi kulak yapisi izgara olacak onda kararliyiz gercekten tavda iyi is yapiyor ama dane misir yerlerinde tikama yapmadan ve topragi devirerek surmesini istiyoruz turanda simdi bilek aralari 85cme kadar acmis bilekleri yukseltmis kulaklari uzatmis simdi ikisinde de 14 kulak numarasi olanlari kullaniriz ama kararsiz kaldik bilgisi olan kullanici olan kisilerden yorum bekliyorum simdiden tesekkurler :)

Turan toprağı devirmiyor bende vardı iki ay önce kurtuldum. Güzden emanet alıp tarlanın yarısını ünlü ile sürdüm yarısını ise doğanlar marka ile sürdüm bir hafta önce kar eridikten sonra tarlaya kazayağı çekmeye gittim doğanlar ile sürdüğüm yerde anız tamamen toprak altında çürümüş ünlü ile sürdüğüm yerde ise halen biraz kalıntı vardı ..karar verdim bende doğanlar alıyorum.. ünlü de çok iyi pulluk ama doğanlar tam alt üst ediyor toprağı..birde ona bak derim

• Beğen
Tepkiler: MuhammedEmin
Turan toprağı devirmiyor bende vardı iki ay önce kurtuldum. Güzden emanet alıp tarlanın yarısını ünlü ile sürdüm yarısını ise doğanlar marka ile sürdüm bir hafta önce kar eridikten sonra tarlaya kazayağı çekmeye gittim doğanlar ile sürdüğüm yerde anız tamamen toprak altında çürümüş ünlü ile sürdüğüm yerde ise halen biraz kalıntı vardı ..karar verdim bende doğanlar alıyorum.. ünlü de çok iyi pulluk ama doğanlar tam alt üst ediyor toprağı..birde ona bak derim
Cok tesekkurler