Yapma be Tümosan...Bu kaçıncı vukaat ?

Ynt: Yapma be Tümosan...Bu kaçıncı vukaat ?

Tamam Tümolar çok arıza açabilir bununda önüne geçilmesi gerek ama senin yaptığın eski konuyu meydana çıkarıp tartışmayı büyütmen de art niyet var o kadar milliyetçiysen bunu yetkililere bildir şikayet et .

55-46 link=topic=59369.msg946259#msg946259 date=1418659492' Alıntı:
ohooo ona bakarsak bizim ordada çok 800 saatte şanzumandan difransiyele kadar arıza açan tümoda var her ay balata yiyen erkuntta çözümünude servisi bile bulamadı hemen yan taraftaki serviste şanzumanı baskı balatası açılmış gıcır gıcır new hollandlar
işin özü şans ve kullanımda bitiyo herşey :)
cekiş var ama kalıte yok senın gorduklerın 1 ise tumosan 10 dur.

TAMAM TUMOSAN COK IYI :) VE SATTIGI MALIN ARKASINDA DURUYOR. :) O ZAMAN BU ŞİKAYETLER NEDİR ?

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/tumosan-traktor

BIRDE ERKUNTA BAKIN HER SORUNA CEVAP VERMIS.
https://www.sikayetvar.com/firma/detay/erkunt-traktor

Ben işte bundan bahsedıyorum eger gelısmek ve bu işte ılerlemek ıstıyorsan cıfcılerı magdur ederek değil onların sorunlarına derman olarak cozume kavusabılırsın erkunta Tşk ederım. İlerleme Polıtikası cok guzel madem Türk Malı dıyoruz sattıgı malın arkasında duracak arkadasım cıffcı dısınden tırnagından arttırarak alıyor 100 saat olmadan sanzımanı dagıtıyor bır kere kendınızı o cıftcı yerıne koyar mısınız ? bi kerecık olsun ne dusunurdunuz ? Tümosan ii tamam ama ii demekle ii olmuyor..

Tarihlere bakın hep 2014 benm kızdıgım nedir bılıyor musunuz ? Ulkemızde bu motorlar ıı oldugu ıcın satılmıyor tamamen mılletcılık akımıyla satılıyor ve bu duyguları Tümosan Suan SÖMÜRÜYOR. ! sıfır nh ıle sıfır tumosan arasında fazla bır fıyat farkı yok.. ama adam dıyor param yabancıya gıtmesın dıyor Tümosan alıyor...

Zac ben seni bircok kez uyardim.
Bir kere uzaklastirma aldin
Buna ragmen hep aynisin.surekli tartisma cikarmak icin bahane ariyorsun
En son durdik yere tumosan konularini hortlatmam ve siyasi bir konu hakkinda yine tartisma cikarmam bardagi tasiran son damlaydi
Adini bile kimsenin bilmedigi biriydin.Biz yusuftuyluoglunun dedigi gibi seni kaybetmemek icin ugrastikca sen tersine davrandin
Suresiz ceza aldin.