Yeni İrtem 3m siemens iz bırakma sistemli hububat mibzeri ve Deutz 6206 d

27 bine aldım

Özellikler güzel iç piyasa şartlarına göre bence
Birde bu yeni ekran gübre sepetine ve havalı makineye de entegre edilecekmiş o yüzden de biraz tercihim o oldu bakalım bekliyoruz hangi özellikler gelecek diye
Hayırlı uğurlu olsun. Hocam fiyat yanlış olmasın? Bende İrtem sormuştum Bu konuda, fiyat iz bırakmayla beraber 40 bini deviriyordu. Siz ne zaman aldınız?

Şuanda standart mibzerler bile (22 lik) 30 bin civarı

Birde iz bırakma tertibatı, elektronik mi?

Hayırlı uğurlu olsun. Hocam fiyat yanlış olmasın? Bende İrtem sormuştum Bu konuda, fiyat iz bırakmayla beraber 40 bini deviriyordu. Siz ne zaman aldınız?

Şuanda standart mibzerler bile (22 lik) 30 bin civarı

Birde iz bırakma tertibatı, elektronik mi?

İz bırakma elektronik fiyat doğrudur bir yanlışlık yok Eylül sonu elime ulaştı

Bir mibzer ihtiyacı vardı onu da tabiki İrtem’den yana kullandık üzerinde bu yıl denemeleri halen devam eden Siemens iz bırakma sistemi var makine gayet güzel tek sorun benim Deutz biraz küçük kalıyor sadece hepsi o [emoji3][emoji3]işlerin yoğunluğundan elimde sadece bu iki Kısa video vardı ilerleyen zaman da daha detaylı videolar atmak nasip olur

Bu sistem de makineye gübre ve tohum sensörü eklenmiş bitmeye yakın uyarı veriyor, ekilen alan ve gidilen hız ekrandan kontrol edilebiliyor ilk defa kullandığım bir sistem olduğu için benim çok hoşuma gitti

Merhaba, mibzer icerisindeki bugday bittiginde uyaran sistemin veya sensorun bir fotosu var mi ? bu sensor dijital mi yoksa mekanik mi ? nasil calisiyor? bilginiz var ise yazabilir misiniz? ben de kendi mibzerimize boyle birsey yapmayi durunuyorum. bugday az kalinca mibzerin uzerinde bir lamba yansin istiyoruz.

Merhaba, mibzer icerisindeki bugday bittiginde uyaran sistemin veya sensorun bir fotosu var mi ? bu sensor dijital mi yoksa mekanik mi ? nasil calisiyor? bilginiz var ise yazabilir misiniz? ben de kendi mibzerimize boyle birsey yapmayi durunuyorum. bugday az kalinca mibzerin uzerinde bir lamba yansin istiyoruz.
merhaba,
mibzer içerisinde dijital sensör var sensörün üstü açıldığında tekerlek hareket aldığı anda ekranda tohum bitti uyarısı veriyor. makine üzerinde birden fazla sensör var iz bırakma hız örneğin zincir koptu veya attı tohum atmıyor diye ekranda uyarı veriyor. siz daha mekanik bir sistem yapabilirsiniz makine üzerinde ayrıca mekanik bir sistem daha var içi boş bir deniz topu gibi sert bişey var tohumu doldurunca onuda üste çıkardığınızda makine önünde tohum miktarını gösteren bir ibreye benzer bişey var top tohum azaldıkça üstten aşağıya doğru iniyor o sistem daha kolay olabilir