2016 Ayçiçek Yeri Hazırlıkları

Güzel paylaşım İslam. Bereketli olsun. Merdanede hayırlı olsun. Yalnız keşke pistonlu yaptırsaydın. Şimdi onlar moda. Çamurda hemen kaldırıyor geçiyorsun. Öbür türlü sarıyor. Geçen yaz Çorlu fuarında trend ekipmandı....:D

20 km/saat hızla kültivatör mü çekiyorsun sen İslam [emoji848]

Eğer altınızda bir KUBOTA varsa ve sesli bir şekilde geliyorsa ondan korkmayın gelip geçecektir. Ama karşınızdan sessiz bir şekilde Ve hızlıca bir şey geliyorsa hiç merak etmeyin işte o an bitirim anıdır O ''Massey Ferguson'dur ''. :D :D

İsteğime göre çekiyorum Yılmaz abi . Ama standart 14-15 km hızla çekiyorum . Devir 1400 hız 14 km (dyna farkı) :D

En son 21 e kadar çıkabildim. Malzeme yeter dağıldım dedii :D

Güzel paylaşım İslam. Bereketli olsun. Merdanede hayırlı olsun. Yalnız keşke pistonlu yaptırsaydın. Şimdi onlar moda. Çamurda hemen kaldırıyor geçiyorsun. Öbür türlü sarıyor. Geçen yaz Çorlu fuarında trend ekipmandı....:D

Teşekkürler Erkan abi. Merdaneleri çamur bir yerde denedim orada bile toplama yapmadı. Bazı yağlı yerlerde köşeler yaş olduğu için biraz toplamıştı. Aralar boş olduğu için kolay kolay toplama yapmıyor.

Pistonlu olayına gelirsek, Biz bunu bir kullanalım ondan sonra pistonluya geçeriz .Önce zorluğunu çekelim ki pistonlu merdaneyi taktırınca pistonun değerini bilelim :D

Aklında bulunsun İslam:

Makbul olan,

Bir araziyi "mümkün olan en yüksek hızda" işlemek değil. Hangi şartta olursa olsun, arazinin her yerini "eşit hızda" işlemek. Bir örnek işlemek.

Videoları izledim. İşçiliğe vereceğim not 10 üzerinden 6.5.

İşte şimdi kavga ederiz abi. :D Ben o hızların hepsine o kadar dikkat ediyorum bilemezsin .

Sürüm 6-7 km arası

Disk tiller 12 -15

Kültivatör 12-15 km

Daha nasıl hız yapayım. Zaten bu aletlerin çalışma hızları Dünya standartlarında bellidir. Yani benim çektiğim hızlardadır.
Kendiniz hız yapamıyorsunuz diye kıskanmayın :D İşçilik görmek istiyorsan buyur gel abi canlıda gör .

İşte şimdi kavga ederiz abi. :D Ben o hızların hepsine o kadar dikkat ediyorum bilemezsin .

Sürüm 6-7 km arası

Disk tiller 12 -15

Kültivatör 12-15 km

Daha nasıl hız yapayım. Zaten bu aletlerin çalışma hızları Dünya standartlarında bellidir. Yani benim çektiğim hızlardadır.
Kendiniz hız yapamıyorsunuz diye kıskanmayın :D İşçilik görmek istiyorsan buyur gel abi canlıda gör .

Eklerken haber ver, büyük bir aksilik olmazsa gelicem. Havadan-karadan Çekim de yapıcam. Sonra da oylamaya sokucaz sitede.

Ok?