26 askerimiz şehit oldu

Ynt: 26 askerimiz şehit oldu

keykubat link=topic=47554.msg458157#msg458157 date=1319086407' Alıntı:
her şehit için içerideki köpeklerden kura çekip 100 tanesini idam etsinler .
benden alınan vergi, ötv ve kdv gibi vergilerle bu köpeklerin bakılmasını istemiyorum.
sana fazlasıyla katılıyorum abicim verdiğim o vergilerle o it soyu şerrefsizlerin bakılmasını istemiyorum a.....k....... evlatları gebersin gitsin hepsi.

PKK, Blackwater ' dan asker mi kiraladı

PKK ' nın terör taktiklerinde ciddi bir değişim söz konusu.
Dün gerçekleştirilen saldırı, PKK ' nın terör tarihinin en 'iyi planlanmış' saldırısıdır.
Aynı anda 8 farklı hedefe yönelik saldırı bir ilktir.
Bu 8 ayrı hedefin önemli bir bölümü 'fake', yani aldatma amaçlı 'küçük' saldırılar.
Bir bölümü orta ölçekli saldırılar.
Biri ise 'büyük' saldırı.
Planlı bir hareket.
Birbirine yakın noktalara, birbirine destek vermesi muhtemel noktalara aynı anda saldırarak karışıklık yaratmayı ve bu yolla asıl saldırı hedefine destek gelmesini engellemeyi ve saldırı sonrası kaçış sırasında zayiat vermemeyi hedefleyen ve şimdiye kadar denenmemiş bir yöntem.
Dün ben bu konuya dikkat çekince Özel Kuvvetler Komutanlığı ' ndan emekli güvenlik uzmanı Binbaşı Mete Yarar çok önemli bir bilgi verdi.
Mete Yarar ' ın istihbarata dayalı bilgisine göre, ABD Ordusu ' nun Irak Savaşı sırasında kullandığı Blackwater isimli 'Karanlık' güvenlik şirketinin elemanları, şimdi PKK ' yı eğitiyor.
Blackwater ' ı biliyorsunuzdur herhalde.
ABD ' nin 'özel ordusu'.
İhaleyle savaş işi alan ve dünyanın çeşitli ülkelerinden 'paralı askerleri' bir araya getirip parayı veren için savaştıran bir şirket.
Bir CIA-Pentagon ortak operasyonu.
Mete Yarar ' ın iddiasına göre, Irak Savaşı ' nın hız kaybetmesiyle birlikte işsiz kalan bu paralı askerlerin bir bölümü PKK tarafından kiralandılar ve PKK ' ya eğitim veriyorlar.
Karayılan ' ın daha önce ifade ettiği gibi, 'gerilla tipi terör' konusunda PKK oldukça ehil ve derse ihtiyacı yok.
Ancak yeni tip silahların kullanılması ve edinilmesi, savaş taktikleri gibi konularda Blackwater ' ın paralı askerlerinin PKK ile işbirliği yapması kuvvetli bir olasılık gibi görünüyor.
PKK ' nın son dönemdeki mayın kullanımlarından saldırı taktiklerine kadar farklılık göstermeye başlaması, Mete Yarar ' ın 'Blackwater tezini' güçlendiriyor.

bu haraket süresi yokmuş kökten cözümmüş ama türkiye cumhuriyetinde huzursuzluk bölücülük yapanlar icimizde şehirlerimizde yaşıyolar onları nasıl temizlenecek acil cözüm arasalar daha iyi caydırıcı cezalar vermek gerekir idam gibi ? vatan üzerine bölücülük eylemi yapanlar yargısız infaz gerekir bu kanun yasa içimize işlemesi gerekir

Vurulmuş tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
[Mehmet Akif ERSOY]

ALLAHIM SEN KORU ORDUMMUZU MİLLETİMİZİ DEVLETİMİZİ VATANIMIZI,
ALLAHIM SEN KORU GENCECİK ASKERLERİMİZİ EVLATLERIMIZI,
ALLAHIM SEN KORU BU HAİNLER DEN DÜŞMANLAR DAN ÜLKEMİZİ ORDUMMUZU,
BU MÜBAREK CUMA GÜNÜ HÜRMETİNE ,HZ MUHAMMET MUSTAFA A.S. YÜZÜ SUYU HÜRTMETİNE YARAB!
ÇATIŞAN ASKERLERİMİZE YARDIM ET,ONLARI HAİNLERDEN KURULAN TUZAKLARDAN KORU,ONLARI YANİ ORDUMUZU HERDAYİM MUZAFFER KIL.ALLAHIM. AMİN AMİN AMİN...

İTİN BİRİ (BDP Vekil) Askere soruyor: -SEN KİMSİN?... Ben kim miyim ? Ben tarihinde 125 devlet 16 imparatorluk kurmuş... Ben 5000 yıllık tarihinde 50 yıl tutsak kalmış 50 yılda 250 ayaklanma yapmış... Ben Korkusundan binlerce kilometre duvar örülmüş ... Ben karadan gemiler yürütmüş çağ açıp çağ kapatmış... Ben dünyaya boyun eğdirmiş.... Ben öldü dendiğinde dirilmiş... Ben Çanakkalede yedi düveli denize gömmüş Kahramanların Evladıyım... Ben ALPARSLANIM... Ben OSMAN GAZİYİM... Ben FATİH SULTAN MEHMEDİM... Ben YAVUZ SULTAN SELİMİM... Ben SULTAN ABDÜLHAMİT HANIM... Ben ATATÜRKÜM.. SEN KİMSİN...? Sen yediği tasa işeyensin... Sen avrupalının karısı... Sen ABD nin metresisin... Sen bebek katili... Sen 4 kadına 200 mermi sıkansın... Sen kahpe pusuların plancısı... Sen sırtından adam vuransın... Sen hamile kadını bebeği ile vuransın.... Sen HAİNSİN... Sen vatanı olmayan, öldüğünde sarılacak bayrağı bile olmayansın...! Sen Allahsiz Bir Serefsizsin

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE VE TÜRK MİLLETİNE SABIR VE METANET DİLİYORUM yalvaçın sücüllü kasabasındaki şehidimiz süleyman kalkan ın kız kardeşi kızımla birlikte aynı lisede arkadaşlar, kızım eve geldiğinde arkadaşının ağabeysinin şehit olduğunu öğretmenler ve sağlık ekibi eşliğinde arkadaşına söylendiğini vs. ağlayarak anlattı. cenaze törenine kızımla birlikte gittik.
YAPILMASI GEREKENLER
1-)BEBEK KATİLİNİN DIŞARIYLA BAĞLANTISI KESİLMELİDİR.
2-)DERHAL OLAĞANÜSTÜ HAL YÖNETİMİNE GEÇİLMELİ
3-)DAĞITILAN ÖZEL TİM YENİDEN TOPLANACAK.
4-)YENİDEN ALAN HAKİMİYETİ SAĞLANACAK ASKER KARAKOLDA BEKLEMEYECEK.
5-)TERÖR ÖRGÜTÜNE HİZMET EDEN YARDIM VE YATAKLIK EDENLER İDAM EDİLECEK.
6-) KANDİL TEMİZLENECEK (TÜRK BAYRAĞI DİKİLECEK)
7-)KUZEY IRAK VE MERSİNDEKİ PARA MUSLUKLARI KAPATILACAK.
Yapılacak olanlar belli, bunları beş yaşındaki çocuk bile biliyor.

mert_123 link=topic=47554.msg458613#msg458613 date=1319173548' Alıntı:
PKK, Blackwater ' dan asker mi kiraladı

PKK ' nın terör taktiklerinde ciddi bir değişim söz konusu.
Dün gerçekleştirilen saldırı, PKK ' nın terör tarihinin en 'iyi planlanmış' saldırısıdır.
Aynı anda 8 farklı hedefe yönelik saldırı bir ilktir.
Bu 8 ayrı hedefin önemli bir bölümü 'fake', yani aldatma amaçlı 'küçük' saldırılar.
Bir bölümü orta ölçekli saldırılar.
Biri ise 'büyük' saldırı.
Planlı bir hareket.
Birbirine yakın noktalara, birbirine destek vermesi muhtemel noktalara aynı anda saldırarak karışıklık yaratmayı ve bu yolla asıl saldırı hedefine destek gelmesini engellemeyi ve saldırı sonrası kaçış sırasında zayiat vermemeyi hedefleyen ve şimdiye kadar denenmemiş bir yöntem.
Dün ben bu konuya dikkat çekince Özel Kuvvetler Komutanlığı ' ndan emekli güvenlik uzmanı Binbaşı Mete Yarar çok önemli bir bilgi verdi.
Mete Yarar ' ın istihbarata dayalı bilgisine göre, ABD Ordusu ' nun Irak Savaşı sırasında kullandığı Blackwater isimli 'Karanlık' güvenlik şirketinin elemanları, şimdi PKK ' yı eğitiyor.
Blackwater ' ı biliyorsunuzdur herhalde.
ABD ' nin 'özel ordusu'.
İhaleyle savaş işi alan ve dünyanın çeşitli ülkelerinden 'paralı askerleri' bir araya getirip parayı veren için savaştıran bir şirket.
Bir CIA-Pentagon ortak operasyonu.
Mete Yarar ' ın iddiasına göre, Irak Savaşı ' nın hız kaybetmesiyle birlikte işsiz kalan bu paralı askerlerin bir bölümü PKK tarafından kiralandılar ve PKK ' ya eğitim veriyorlar.
Karayılan ' ın daha önce ifade ettiği gibi, 'gerilla tipi terör' konusunda PKK oldukça ehil ve derse ihtiyacı yok.
Ancak yeni tip silahların kullanılması ve edinilmesi, savaş taktikleri gibi konularda Blackwater ' ın paralı askerlerinin PKK ile işbirliği yapması kuvvetli bir olasılık gibi görünüyor.
PKK ' nın son dönemdeki mayın kullanımlarından saldırı taktiklerine kadar farklılık göstermeye başlaması, Mete Yarar ' ın 'Blackwater tezini' güçlendiriyor.
kesinlikle bu şerefsizlerin yapacagı iş degil son 1-2 yıldır saldırılar degişdi . zeka belirtisi göstermeye başladılar . buda onlarda olmayan bişey .

rençberçiftci link=topic=47554.msg458912#msg458912 date=1319224590' Alıntı:
ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE VE TÜRK MİLLETİNE SABIR VE METANET DİLİYORUM yalvaçın sücüllü kasabasındaki şehidimiz süleyman kalkan ın kız kardeşi kızımla birlikte aynı lisede arkadaşlar, kızım eve geldiğinde arkadaşının ağabeysinin şehit olduğunu öğretmenler ve sağlık ekibi eşliğinde arkadaşına söylendiğini vs. ağlayarak anlattı. cenaze törenine kızımla birlikte gittik.
YAPILMASI GEREKENLER
1-)BEBEK KATİLİNİN DIŞARIYLA BAĞLANTISI KESİLMELİDİR.
2-)DERHAL OLAĞANÜSTÜ HAL YÖNETİMİNE GEÇİLMELİ
3-)DAĞITILAN ÖZEL TİM YENİDEN TOPLANACAK.
4-)YENİDEN ALAN HAKİMİYETİ SAĞLANACAK ASKER KARAKOLDA BEKLEMEYECEK.
5-)TERÖR ÖRGÜTÜNE HİZMET EDEN YARDIM VE YATAKLIK EDENLER İDAM EDİLECEK.
6-) KANDİL TEMİZLENECEK (TÜRK BAYRAĞI DİKİLECEK)
7-)KUZEY IRAK VE MERSİNDEKİ PARA MUSLUKLARI KAPATILACAK.
Yapılacak olanlar belli, bunları beş yaşındaki çocuk bile biliyor.
evet yapılacaklar onlar ama bu hükümetmi yapacak haburdan pekakalı getirip şow yaptıranlarmı onları yaptıkları na karşılık rekor oyla mükafatlandıranlarmı adam güney doğuda kepçeyle kireç kuyularını kazdırdı burada pkk lı öldürülmüş diye öldürenleri de içeri attı işn tuhaf tarafı kireç kuyularından çıkan kemiklerde yapılan testler hayvan kemiği çıktı bunlar insan değil bak testlerde bile hayvan çokıyorlar...

Osman Musaogullari link=topic=47554.msg458268#msg458268 date=1319121063' Alıntı:
hepimizin basi sagolsun..sakaryali sehidin haberi beni daha fazla uzdu..elektrik idaresindeki isciler borcu uzerlerine almislar.bizde trakklub olarak kurban bayrami oncesi bu sehit askerimizin, kendiside ciftciymis, ailesine bir yardim kampanyasi duzenleyelim..toplanan miktari sakaryali uyelerimizden biri trakklup adina acili aileye ulastirsin..
iyi fikir kardeş yapalım hesap numarası versinler birde o bölgeden bir arkadaş ilgilensin iyi olur nelere para vermiyoruz buraya verilen para helal sonuna kadarr....

Uzman Cavus Erzade...Daha 11 yasinda idi babasi öldügünde. 5 kardesin en büyügü, analari köyde günlüge gitti, köylü yardim etti aslanlar gibi delikanli oldu. Simdi oda kuzey irakta...Allah yar ve yardimcisi olsun..

şarklılı18 link=topic=47554.msg459063#msg459063 date=1319267705' Alıntı:
Çorumlu Şehidimizin Annesi Oğlunun Acısına Dayanamayıp Vefat Etmiştir. Türk Milletinin Başı Sağolsun... Mekanın Cennet Olsun Anne !

Sadece Şehitlerimizi değil Çoğu şeyi kaybettik TÜRKİYEM...
inanın çok üzüldüm .ateş düştüğü yeri yakıyor.bu acıyı yaşamayan bilemez.bir anne için dayanılması çok zor bir durum.9 ay karnında taşıyor besliyor büyütüyor.ne zorluklarla o günlere getiriyor.bir evlat kolay yetişmiyor.allah diğer şehit annerine büyük sabır versin,,,

Ağır Abi link=topic=47554.msg458102#msg458102 date=1319058796' Alıntı:
Bir subay şehit oldu diye 'Menemen ' i yakın' diyen Mustafa Kemal ' i özledim. Kimse artik Vatan sağolsun demesin
Kubilay i sehit eden o serefsiz deyyusun torunu su an baskaban yardimcisi muhdar. Bakin iste bizi kimler yönetiyor. Daha bi kac ay oldu. Bi sürü komutan iceri alinirken hizbullah üyeleri teröristler serbest birakildi. Terörün sekli semali olmaz, oda ayni buda.....