26 askerimiz şehit oldu

Ynt: 26 askerimiz şehit oldu

hepimizin basi sagolsun..sakaryali sehidin haberi beni daha fazla uzdu..elektrik idaresindeki isciler borcu uzerlerine almislar.bizde trakklub olarak kurban bayrami oncesi bu sehit askerimizin, kendiside ciftciymis, ailesine bir yardim kampanyasi duzenleyelim..toplanan miktari sakaryali uyelerimizden biri trakklup adina acili aileye ulastirsin..

VATAN SAĞOLSUN.(şuan yazdıgım saatte maliye bakanı ALİ BABACAN YANIMIZDA YANİ FABRİKADA BUGÜN HEYET YOGUNLUĞU VARDI)
KENDİ GÖZÜMÜZÜ KULAGIMIZI KENDİMİZ ÜRETİP YAPMALIYIZ ARTIK ZAMNI ÇOKTAN GEÇİYOR BİLE.
HERON RADAR UÇAK SİLAH HER NE GEREKİYORSA..
dün tv de arşiv haberleri veriyordu.hep aynı yer ve aynı karakol 1991 den bu yana neden hep uyuduk.su uyudu düşman uyumadı....

Ağır Abi link=topic=47554.msg458102#msg458102 date=1319058796' Alıntı:
Bir subay şehit oldu diye 'Menemen ' i yakın' diyen Mustafa Kemal ' i özledim. Kimse artik Vatan sağolsun demesin
evet kardeş gerektiği zamanda gereken yerlerde gemileri yakan bir komutan bir devlet adamı lazım bize neymiş ekonomiimiz iyiymiş si......m ekonomisini bu kadar şehit verdikten sonra türkiye uzaya çıksa astronot gönderse benim umrumda değil..hani o ekonominin nersi iyiyse biz henüz onuda göremedik...

keykubat link=topic=47554.msg458157#msg458157 date=1319086407' Alıntı:
her şehit için içerideki köpeklerden kura çekip 100 tanesini idam etsinler .
benden alınan vergi, ötv ve kdv gibi vergilerle bu köpeklerin bakılmasını istemiyorum.
aynen haklısın kardeş teröre karşı demokratikleşme adı altında bu kadar yumuşak olursan elin adamı da seni böyle yumoş yapar (düşünün ingilizin 20 değil 1 tane fransanın 1 tane almanyanın 1 tane çok değil 1 tane askeri ölse onları öldürene ve dastek verene bu kadar yumşak bu kadar demokrat olurlarmı israili hiç demiyorum 1 askeri olsün orayı yakar yıkar(lübnan örneği)...bizimkiler maaş veriyo altlarında resmi arabayla dağda öldürülen terörüstü arıyor ...sizi bilmem ama bu kadar demokrasi ve yumoşluk benim çok zoruma gidiyor......

mete26 link=topic=47554.msg458175#msg458175 date=1319092200' Alıntı:
başımızdakiler hep aynı masalları anlatıyor. gün dik durma günüymüş. öcümüz misli misline alınacakmış. 24 kardeşimiz gitmiş. insan nasıl dik durur. yerine bir edersin orayı, taş taş üstünde bırakmazsın. ben o zaman dik dururum.
aynnen......

Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
... İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene !!

köylü link=topic=47554.msg458203#msg458203 date=1319104160' Alıntı:
Şehit evinin elektriği borçtan kesikmiş
PKK ' nın Çukurca saldırısında şehit olan Piyade Çavuş Birol Elmas ' ın, annesi ve biri engelli 3 kardeşinin yaşadığı evin elektriğinin, borç yüzünden kesik olduğu ortaya çıktı. Şehit haberinin gelmesi üzerine eve gelen bir ekip elektriği açtı.

YOKLUK İÇİNDE YETİŞTİRİP ASKARE GÖNDERİYORUZ.......YA BİRİLERİ ......YA .......YAN GELİP YATANLAR.....YA ÇATIŞMADAN HABERİ OLMAYANLAR...BOŞ VER ÖLEN GARİBAN NASIL OLSA.....
kardeş güneydoğuda bir sürü ev var elektik ödemeyen saat maat bi şey bu taraftaki garibanlar ödemezse keserler hemen ...herhal ondan adı ADALET ve kalkınma partisi bu nasıl adaletse...

malesef ç0k kötü bir yönetimle karşı karşıyayız...3-5 çapulcu t0zumuzu attırıy0r sayelerinde ...durum böyleyken y0k pr0vak0syana gelmeyin bilmem ne...karnımız t0k bu laflara...bu kadar şehitin hesabını kim s0racak bunlara s0ruy0rum sizlere...öyle bir hale geldikki artık şehit haberleri sıradan haber gibi gelmeye başladı...başka bir devlet bizim yerimizde 0lup bunca şehit verse hakkariyi haritadan siler..israil örneğini gösterdi bir askerinin ne kadar değerli 0lduğunu dünyaya kanıtladı...bizde niye öyle değil...düşmana ne gerek var,başbakan d0ğuda görev yapan k0mutan bırakmadı, hepsini içeri aldı. arkadaşlar bu zihniyetle biz bu kalleşleri sindiremeyiz...dünyaya rezil 0lduk...d0ğuda devletin kanunları yeterli değil..p0lisinen bu iş 0lmaz...asker dipçiğini laftan anlamayana geçirecek...200 pkklı 8 ayrı yere vuruy0r ve adamlar 0rtadan y0k 0luy0r...nerde uçaklar nerde her0nlar,nerde helik0pterler...öncden kaçakçılğı önlemek için düz yerlere karak0llar kurulmuş,d0ğuda nerde karak0l varsa hepsi çukurda,tepeden taş yuvarlasan tepelerine düşüy0r,buda 0nların işlerini k0laylaştırıy0r....bu karak0lların yeri değişmediği ve bu hükümet bu anlayışla giderse daha ç00k şehit veririz..

Şehit haberlerinin ardından facebook ve twitter da şov yapan yurttaşlarımız aynı günün akşamı muhteşem yüzyıl ve kuzey güneyi raytinglerde birinci yapmayı başarmışlar.eminim bu akşamda fatmagülün suçu ne? izlenecektir.hiç haber kanalı açıp mehmetçiğin suçu ne tartışılmıyor.Ateş düştüğü yeri yakıyor gerçekten..

768 link=topic=47554.msg458598#msg458598 date=1319150816' Alıntı:
Ya bu iddia çok dolandı bugün,bir de milletvekilinin konuşmasına şahit olanlar varmış falan diye de haberler vardı,hükümet falan umurumda değil de umarım sadece dedikodudan ibarettir. Ben de pek ihtimal vermiyorum çünkü sayı çok fazla,yani ortaya çıkmaması biraz zor.Galiba tvde yayından alma işi de doğru değilmiş.

Çağrı link=topic=47554.msg458599#msg458599 date=1319151122' Alıntı:
Ya bu iddia çok dolandı bugün,bir de milletvekilinin konuşmasına şahit olanlar varmış falan diye de haberler vardı,hükümet falan umurumda değil de umarım sadece dedikodudan ibarettir. Ben de pek ihtimal vermiyorum çünkü sayı çok fazla,yani ortaya çıkmaması biraz zor.Galiba tvde yayından alma işi de doğru değilmiş.

İnşallah dediğin gibidir. Ama insan gene de acaba diyor... Milletvekili konuşması ile ilgili haber de burada...

http://www.habercim.net/index.php/archives/1205