5 Mart'ta Mazot ve gübre desteği ve diğer destekler hesaplarda

Ynt: 5 Mart'ta Mazot ve gübre desteği ve diğer destekler hesaplarda

phantomerkunt link=topic=53267.msg555662#msg555662 date=1330969898' Alıntı:
bizimde hesaba yatmamamış bu nasıl iş niye yatmıyor daha primler bile yatmadı
prim dediğin heralde satılan mahsülden ton başına alınan destek,eğer öyleyse bu sene epey yerde naylon fatura kesip destek alanlar tespit edilmiş ondan dolayı gecikme oluyor bazı yerlerde

Çağrı link=topic=53239.msg555890#msg555890 date=1330983673' Alıntı:
prim dediğin heralde satılan mahsülden ton başına alınan destek,eğer öyleyse bu sene epey yerde naylon fatura kesip destek alanlar tespit edilmiş ondan dolayı gecikme oluyor bazı yerlerde
yaptırmasaydın naylon fatura denetım yokmu versın mılletın parasını yapanı da tespıt etsın alsın parayı muaf tutsun destekten de

erdal600 link=topic=53239.msg555895#msg555895 date=1330983936' Alıntı:
yaptırmasaydın naylon fatura denetım yokmu versın mılletın parasını yapanı da tespıt etsın alsın parayı muaf tutsun destekten de
işte malum burası türkiye demişler soruşturma vs yavaş ilerliyor bizim burda geç de olsa verdiler,o tarz bir problem olabilir diye dedim.Yoksa benim ne naylon fatura yaptırdığım var ne de desteklerin geç yatmasını savunduğum :)

arkadaşlar gelişmişlik düzeyine göre yatırılıyor.
naylun fatura olan yerler beklemede.

nasıl olsa yatacak er geç...
bu işler böyle.
açıklamadan 5-10 günsonra devreye girer.bankanın parayla oynadıgını unutmayın....bunu biliyorsunuz zaten.

valla 50 ton bugday farkı bekliyoruz hala yatacak köylü karde$ .. naylon fatura yapanların allah belasını versin tüyü bitmemi$ yetimin hakkını yiyolar bide bunu kâr belliyolar $erefsizler

Ali SARAÇ link=topic=53239.msg556137#msg556137 date=1331029384' Alıntı:
valla 50 ton bugday farkı bekliyoruz hala yatacak köylü karde$ .. naylon fatura yapanların allah belasını versin tüyü bitmemi$ yetimin hakkını yiyolar bide bunu kâr belliyolar $erefsizler
abi çok sövme yaa :D

devlet buna şuan ki sistemle çare bulamaz.aslında çokbasit yöntemi var.şuan açıklamayım.bir gün karşınıza çıkar.

köylü link=topic=53239.msg556144#msg556144 date=1331030551' Alıntı:
devlet buna şuan ki sistemle çare bulamaz.aslında çokbasit yöntemi var.şuan açıklamayım.bir gün karşınıza çıkar.
ÇKSde 300 dönüm tarlası olan adamın nerden baksan 500 tona yakın mahsülü çıkıyor,tabi ki bu sistemle tamamen önüne geçilemez ama mümkün olduğunca dikkat edilmesi lazım yine de