5625 önlastik sorunu

Ynt: 5625 önlastik sorunu

cin malı dıfransıyel dıye bırseyden kaynaklanmıyor italyan difransıyel kullanıyor jd kullanım sartlarına gore degısıyor ön lastıklerın bıtmesı tt 65 bızde var 1000 saatte onler bıttı
radıal lastık olmasına rahmen

direksiyon ve ceker lastik birarada olduğu için asınması normal ve kullandıkca asınan biten yıpranan parçalar(Yağ hava filtreleri ,mazot filtreleri ,lastikler, vs) bariz bir fabrikasyon hatası olmadıktan sonra garantiye girmez. ben böyle biliyorum

5625 i yeni aldım. Lastik konusunu almadan önce biliyordum. Araştırdım, 2008 modellerde lastik dişleri çok seyrek dolayısıyla çabuk aşınması normal. Aldığım 5625 teki lastikle 2008 üzerindeki lastikler arasında çok fark var. Bence lastik kalitesi bu konuda çok önemli faktör.

almayacaksın şu jondereyi övmeyeceksin hintlin malı saglam olsaydı tata dünya marksı olurdu.meksikanın şimdiye kadar neyi duyuldu dizilerinden başka.jondere türk çiftçisini havada karada kandırıyor.avruplı kullırsa mükemmelini kullanıyor türk çiftçisi deneme üretimleri vs artık neyse onu layık görüyorlar.hala jd öve öve bitiremediler.

arkadaslar ben jd 6320 kullandım hala da kullanıyorum.. 2005 model 5000saat te ve goodyear optıtrak lastıklerı var ve hala sıfır kı gıbı sadece balya yaparken anız sapları lastıkte ufak catlaklar olmasına neden oldu ama fazla onemlı degıl. bırde yolda gıderken gerekmedıkce 4*4 olarak kullanmak önlerı asındırıyor.bır de kendımde de 55 46 fıat var 86 model 8000 saatten fazla saat yaptı hala arka lastıklerı(lassa) orjınal fabrıka cıkısı ama önlere 3. lastıklerı taktık onlarda %50 durumda manevra asınmada cok etkılı

haklısın firma satana kadar 40 takla atıyor sattıktan sonra resmen olalıyor 4 lastigin bitmesini bu marka gördüm kapımda 3 tane traktör var adamlar kulanıcı hatası düşük hava yüksek hava diye dalga geçiyorlar benimki meksika malı alacaksan alman alacan makeme inşallah benim alehime sonuçlanır

ben 2010 model var 5625 tek kelimeyle harika bir makina şimdi o lastiklerin öyle olmasının nedseni ise tamamen kullanılan lastik kalitesiyle ilgili birde john deere türkiye ve dünyada çiftçiyi kandırmayan hakiki makinaların önünü çekmektedir bazıları j.d övmeyin demiş kandırıyor alakası yok bence

pardon yahya abi 2011 lerde degişmişler diyecektim kusura bakma el rahatlıgı işte 2010 yanlış yazmışım ne söledigin anlamadım ama
yahya link=topic=20010.msg309854#msg309854 date=1290712703' Alıntı:
kardeş benim ruhsatta 2010 yazıyor ama gerisini sana ve firmaya bırakıyorum elazığ servisi beni iyi tanır oaradan çifçiliği ve konuyu öğrenebilirsin
sana ve fimaya demişinde abi sorun o lastik tipinden dolayıydı lastik getleri arası boşluk çoktu eski lastiklerde şimdikilerde o getler sıklasmış ama idi lastikleri çok güzel bu sefer 2011 lere taktıkları

ARKADAŞLAR TEKERLERİ DANDİK BANA JONDEERE BAYİ SÖYLEDİ AMA 10 AYI GEÇTİ 2011 OCAK 26 KEŞİF GELECEK 4 TANE KİMYHA MÜHENDİSİ MAKKEME YOLUYLA BAKALIM NE OLACAK DUA ADİN HAKLI OLAN KAZNSIN VE ÖRNEK OLUR İNŞALLAH

ceya023 link=topic=20010.msg252565#msg252565 date=1266182703' Alıntı:
ben bi galerici ve aynı zamanda çifçi dostumdan aldıgım bilgiyi vereyim.. o bana ön tekerlere su doldurursan ön ve arkalar beraber biter dedi.. ön hafif oldugu için patinaj yapıyor surekli ve lastikleri yer diyordu.. ve mantıklıda bi bakıma ..
şef sonuçta bunlar birbirine şaftla bağlı ön nekadar dönerse arkada öyle dönmez mı :) (tur farkı ayrı tabii)

vallahi arkadaşlar malatya inönü ünivetesinden 3 kimya mühendisi geldi bugün olumlu konuştular ama 15 gün sonra raporu yazacaklar 1000 saatte 2010 5725 4x4 4 tekerfe araba tekeri gibi oldu kert mert kalmadı amamlar şaştılar %90 kavucundan kaynaklanıyor dediler allah hakkkıya yardım ede