640 a 7056 hidrolik uygulamasına başladık

Evet arkadaşlar 640 a 7056 hidroliği uyguluyoruz şuan yapım aşamasındayız
d0ddbb1c6f09ed191d26fb0b70c20031.jpg
be316eebb5949ba58e96465137f5db76.jpg
37df3251c73ef95d9947e34f3ccf6b38.jpg
458b85ebb77ef9ea332bdaf01d6b0ef2.jpg

Arka t ile beraber degisip hem yagli fren hemde liftomatik hemde cift devirli olma imkanida var. Eski traktorlerde boyle kucuk islemler yaparak ellerinde bulunduran insanlari tebrik ediyorum yenilik yeniliktir sifirdan ibaret degildir
O zaman masraf haddini çok aşar. 30 yıl 640 kullandık. Hep 4 cekerini hayal ettim. Ama türkiyede yok. Yapmak maliyetli.
Zamanında ülkemizde yapmamislar. rant mevzu sanırım. O yillarda sağ dikiz aynası opsiyonel olan kuş grubundan ne bekleyelim ki.

O zaman masraf haddini çok aşar. 30 yıl 640 kullandık. Hep 4 cekerini hayal ettim. Ama türkiyede yok. Yapmak maliyetli.
Zamanında ülkemizde yapmamislar. rant mevzu sanırım. O yillarda sağ dikiz aynası opsiyonel olan kuş grubundan ne bekleyelim ki.

Haklisin tabikide hep merak ve heves iste yapilir tabiki yapilmayacak birsey yok superde olur hep yapmak istedigim sey ama yapacam birgun

• Beğen
Tepkiler: osmanli
sımdı yerı degıl belkı ama bızde de bı 80 modek eskı beyaz jantlatdan fıat 480 var traktorun her seyı ıyı guzel fakar tek sorun calısır durumdayken hıdrolıgı ındırdıgım zaman normalınden asırı yavas ınıo kendım assa ınıp kollara bastırınca ole ınıo bunun cozumu nedır beyler sız anlarsınız delırtttı benı :D bu olay ekıpman yokken

sımdı yerı degıl belkı ama bızde de bı 80 modek eskı beyaz jantlatdan fıat 480 var traktorun her seyı ıyı guzel fakar tek sorun calısır durumdayken hıdrolıgı ındırdıgım zaman normalınden asırı yavas ınıo kendım assa ınıp kollara bastırınca ole ınıo bunun cozumu nedır beyler sız anlarsınız delırtttı benı :D bu olay ekıpman yokken
Benim 640 da aynı ekipman yokken inmiyor inmesi dert etme sen kaldırmassa sıkıntılı ozman

• Beğen
Tepkiler: Kerim_Eken_39