ARION 450 ALDIM HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH

28.07.2010
2,411
371
KONYA

selamın aleyküm
arkadaşlar ne zamandır bir traktör arayışı içerisindeydim. kararı 2016 model arion 450 de kıldım
çok araştırma soruşturma fırsatımda olmadı aslında. piyasada traktör kıtlıgı var. ne ikinci el nede sıfır da hemen teslim edebilen yok. piyasanın yüksekligide cabası kendiniz biliyorsunuz.
çevre köylerimden birinden gelme bu ikinci el claas ı gördüm daleride ve adım
belki sahibinden.com da görenleriniz olmuştur.

2016 model 3000 saatte arıon 450 cıs

servis parça gibi konualrda korkum vardı ama claas kullanıcılareıyla göreüşüyrum problem yok olmaz diyorlar inşaallah bir problem yaşmayız.

aslında almadan öncede araştırma yaptım biraz. ögrendigim en önemli bilgiler :
motorunun ıveco ( nef , fpt ) olması paraça gibi konularda problem yaşamayız inşaallah
şasnzuman ise mf ile claas ın fabrikasının ortak oldugunu ögrendim ve 450 arıon daki şanzumanın dyna4 oldugunu ögrendim biraz daha cesarete geldim parça konusunda
rabbim utandırmasın inşaallah

IMG_5510.JPG
IMG_5512.JPG

IMG_5514.JPG

selamın aleyküm
arkadaşlar ne zamandır bir traktör arayışı içerisindeydim. kararı 2016 model arion 450 de kıldım
çok araştırma soruşturma fırsatımda olmadı aslında. piyasada traktör kıtlıgı var. ne ikinci el nede sıfır da hemen teslim edebilen yok. piyasanın yüksekligide cabası kendiniz biliyorsunuz.

servis parça gibi konualrda korkum vardı ama claas kullanıcılareıyla göreüşüyrum problem yok olmaz diyorlar inşaallah bir problem yaşmayız.

motorunun ıveco ( nef , fpt ) olması paraça gibi konularda problem yaşamayız inşaallah
şasnzuman ise mf ile claas ın fabrikasının ortak oldugunu ögrendim ve 450 arıon daki şanzumanın dyna4 oldugunu ögrendim biraz daha cesarete geldim parça konusunda

Ekli dosyayı görüntüle 51612Ekli dosyayı görüntüle 51611
Ekli dosyayı görüntüle 51610
Hayırlı olsun kac yüzbinTL acaba fiyatı bu traktorün

Hayırlı olsun kac yüzbinTL acaba fiyatı bu traktorün

300 olsu üstadım teşekkürler

hayırlı olsun..iyi günlerde kullanın..

tşk

Hayırlısı olsun Claas güzel tercih olmuş.

tşk

Hayırlı olsun , çok güzel motor , adam gibi kullanana uzun yıllar hizmet verir.

tşk inşaalalh

Hayırlı olsun bereketiyle gelmiştir inşallah.
inşaallah teşekkürler

Hayırlısı olsun, güle güle kullanın. İyi bir tercih olmuş. 130 bg mı?
teşekkür ler evet 130 bg

Hayırlı olsun sahibinden.com da görmüştüm bir ilan vardı hemen fotoğrafını almıştım özellikle bağımsız ön süspansiyonu çok hoşuma gitmişti yoksa bunu mu aldınız Ekli dosyayı görüntüle 51613

yok bu değil bu panoramic cam bizimki normal sunroof lu kabin geri kalan her yeri aynı

selamın aleyküm

Ekli dosyayı görüntüle 51612Ekli dosyayı görüntüle 51611
Ekli dosyayı görüntüle 51610
Kardeşim hayırlı, ugurlu olsun...Allah bereketli kılsın...

• Beğen
Tepkiler: rahimavci