ARION 450 ALDIM HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH

Güle güle kullanın claas ülkemizde hak ettiği konumda değil ne yazık ki. Mükemmel bir traktör bana göre. Hem estetik hrm kullanışlı hem de çekişi güzel. Bu yeni kasalarda iveco motora geçmişler o da yakıt tüketimi olarak iyileştirme yapılmış demektir. 3000 saat bunlara bir şey değil. Sıfır td parasına buram buram kalite kokan bir alet almışsınız. Hayırlı uğurlu olsun inşallah

Hayırlı olsun, adı kadar klas bir tercih olmuş. John Deere'in 6R serilerinden sonra en çok beğendiğim traktör serisi. Claas, maalesef ülkemizde hak ettiği değeri göremedi.
İki muşur değiştirdim , bilmem kaç euro verdim , diyebilecek çiftçi sayımız bir elin parmaklarını geçmez.

selamın aleyküm
arkadaşlar ne zamandır bir traktör arayışı içerisindeydim. kararı 2016 model arion 450 de kıldım
çok araştırma soruşturma fırsatımda olmadı aslında. piyasada traktör kıtlıgı var. ne ikinci el nede sıfır da hemen teslim edebilen yok. piyasanın yüksekligide cabası kendiniz biliyorsunuz.
çevre köylerimden birinden gelme bu ikinci el claas ı gördüm daleride ve adım
belki sahibinden.com da görenleriniz olmuştur.

2016 model 3000 saatte arıon 450 cıs

servis parça gibi konualrda korkum vardı ama claas kullanıcılareıyla göreüşüyrum problem yok olmaz diyorlar inşaallah bir problem yaşmayız.

aslında almadan öncede araştırma yaptım biraz. ögrendigim en önemli bilgiler :
motorunun ıveco ( nef , fpt ) olması paraça gibi konularda problem yaşamayız inşaallah
şasnzuman ise mf ile claas ın fabrikasının ortak oldugunu ögrendim ve 450 arıon daki şanzumanın dyna4 oldugunu ögrendim biraz daha cesarete geldim parça konusunda
rabbim utandırmasın inşaallah

Ekli dosyayı görüntüle 51612Ekli dosyayı görüntüle 51611
Ekli dosyayı görüntüle 51610
Hayırlısı olsun güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: rahimavci