Case jx65c

Merhaba 2015 model 8x8 65c modelini aldım. Arka silecek, ek kaldırma pistonu, hidrolik kolları hareket çubuğu üzerinde yok. Ayrıca çiftçeker ve kilid devrede iken ekranda uyarı ışığı yanmamakta. Bahsettiğim özelikkleri al tak çalıştır şeklinde kolayca uygulayabilirmiyim altyapısı hazırmı? 55,65,75 motor, turbo vs, aynı diye biliyorum. Pompa ayarı ile pompa ayarı yapılmış 75 lik güçlerine gelirmi? Dikkat etmem gereken herhangi bir dezavantajı varmıdır?

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Merhaba 2015 model 8x8 65c modelini aldım. Arka silecek, ek kaldırma pistonu, hidrolik kolları hareket çubuğu üzerinde yok. Ayrıca çiftçeker ve kilid devrede iken ekranda uyarı ışığı yanmamakta. Bahsettiğim özelikkleri al tak çalıştır şeklinde kolayca uygulayabilirmiyim altyapısı hazırmı? 55,65,75 motor, turbo vs, aynı diye biliyorum. Pompa ayarı ile pompa ayarı yapılmış 75 lik güçlerine gelirmi? Dikkat etmem gereken herhangi bir dezavantajı varmıdır?
Konudan bagımsız kaçlı pulluk takıyosunuz kaçıncı vitesle çekiyor ortalama olarak

Hayırlı olsun.
Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Arka silecek çok ihtiyaç oluyor, mutlaka takılmalıdır.
Ek kaldırma pistonu biz takmadık, bir tonluk her türlü ekipmanda sıkıntı yaşamadık.
Hassasiyet yayını bir kez kırdık.
Hidrolik kolları hareket çubuğu için basit bir mekanik kol koyulabilir, biz koymadık arkadan elle oynatmaya çalıştığımızda oynuyor ama ince ayar yapmak sorun oluyor.
Çift çeker ışığını aktif etmedik, çeker sesi var, ihtiyaca göre kullanırız, masrafa gerek görmedik.
Mazot pompası ayarı yaptırmanızı tavsiye ederiz, motor daha canlı çalışır, rampalardaki 1500 rpm devire sinmeler yerine rampa yukarı gaz yiyebilmeler başlar.
Debriyaj halatı çalışmasını ve boşluğunu kontrol ediniz, halat yağlanmak isteyebilir.
Antifriz kabında çeyrek depo antifrizli su olmalıdır.
Diğer servis konuları hakkında forumdan bilgi edinebilirsiniz.