Çks ve ziraat bankası

Valla ben dededen kalma tarlaları ekiyorum . Peki tohum.guvre mazot masrafları için tarım koop verirmi bunları
Tarım kredi kooparatifine üye olman gerekli ve tabiki kefil isterler işletmende kaç dönüm tarlan var? Eğer az ise bu işlere hiç bulaşma kredi vermezler.ziraat bankası verdiği kredinin. 3 katı kadar ipotek istiyor vs .vs

• Beğen
Tepkiler: Laser master

bana sorarasan hiç bulaşma derim faiz haramdır kazancının bini bereketi olmaz iyce batarsın paran varsa gübre al yoksa siktiret alacaksın ekeceksin hayvan alıp yetiştireceksin adam ithal getirecek sende zarar edip banka borcu başına bela olacak eniyisi yerinde dur oncaki borcun olmaz rahat edersin

• Beğen
Tepkiler: Laser master
Ağabey eyvallah ama büyük şehirdeyim durum vahim ekmeğe muhtaç hale geldik. Bir şekilde köye atmam gerek kendimi. Çalışsam iş olsa evet sadece tarlaları eker ordan gelen gelirle hayvan alırım ama iş olmadığı için tarlaları ekecek para da bulamiyorum hali ile ekemezsem 1 senem daha heder olacak burda ne halt ederim .. durumum bu

Deniz bank 25 bin tl 2 yıl ödemeli 38 bin tl hesap cikardi bikacgün önce

Sizin faizde %26ya denk gelmiş çks kuvvetliyse ziraat bankasından da hesaplatın Başak karta para yatıyor ordan ihtiyacınız olduğunda nakit çekiyorsunuz diyelimki bir miktar paraya ihtiyaç olmadı çekmediniz ona faiz işlemiyor 25.000 liraya %4le 1 senede 1000 tl faiz gelecek

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Sizin faizde %26ya denk gelmiş çks kuvvetliyse ziraat bankasından da hesaplatın Başak karta para yatıyor ordan ihtiyacınız olduğunda nakit çekiyorsunuz diyelimki bir miktar paraya ihtiyaç olmadı çekmediniz ona faiz işlemiyor 25.000 liraya %4le 1 senede 1000 tl faiz gelecek
Ziraatle konuştum kefil istiyo kefil sıkıntı yoksa ziraat çok uygun

• Beğen
Tepkiler: doktorsihirbaz