Çks ve ziraat bankası

Sizin faizde %26ya denk gelmiş çks kuvvetliyse ziraat bankasından da hesaplatın Başak karta para yatıyor ordan ihtiyacınız olduğunda nakit çekiyorsunuz diyelimki bir miktar paraya ihtiyaç olmadı çekmediniz ona faiz işlemiyor 25.000 liraya %4le 1 senede 1000 tl faiz gelecek
Evren bey , başakkart alım şartları neler biraz bilgi verebilirmisin
Başakkart tkk den daha avantajlı gibi bu tür alış verişlerde tkk artık tadını kacırdı işin.
Çks de baya yerim var ,kolay veriyolarmı başakkartı.

Evren bey , başakkart alım şartları neler biraz bilgi verebilirmisin
Başakkart tkk den daha avantajlı gibi bu tür alış verişlerde tkk artık tadını kacırdı işin.
Çks de baya yerim var ,kolay veriyolarmı başakkartı.
Başak kart dediğim desteklerimizin yattığı kart oluyor normalde faiz %12 gibi ama devlet desteğiyle %4 oluyor. Biz yaklaşık 5 senedir o şekilde kredi çekiyoruz. Şöyle bişeyde var 50.000 çekiyorsunuz mesela %10 ununu yani 5.000 TL’sini nakit çekemiyorsunuz. O 5.000tl alışveriş yaparken mazot gübre gibi şeylerde kullanılıyor ama istemezsen kullanmıyorsun o sorun olmuyor.

Başak kart dediğim desteklerimizin yattığı kart oluyor normalde faiz %12 gibi ama devlet desteğiyle %4 oluyor. Biz yaklaşık 5 senedir o şekilde kredi çekiyoruz. Şöyle bişeyde var 50.000 çekiyorsunuz mesela %10 ununu yani 5.000 TL’sini nakit çekemiyorsunuz. O 5.000tl alışveriş yaparken mazot gübre gibi şeylerde kullanılıyor ama istemezsen kullanmıyorsun o sorun olmuyor.
Benim desteklerin yattıgı kart bu destekler ilk başladığında aldığım kart,en iyisi bankaya gittiğimde mrçt etmek

Mesela 40 dönüm tapulu tarlaya diyelim ki birazini arpa birazini yulaf ekecem diye göstersem ama o tarlamı değil de bu tohumlarla başka tarlayı eksem oluyor mu yani illa tapulu tarlayi mi ekmem gerekiyor?

Tohumlarla hangi tarlayı ektiğin önemli değil ama çksde arpa bu tarla diyorsan o tarlada arpa olmak zorunda ikisini birden ekemezsin diye biliyorum yanlış beyanda bulunursan buda tespit edilirse 5 yıl destek alamıyorsun

Bu hiç iyi olmadı şimdi 😊 benim tarlalar deden kalma mirasçılar hayatta lakin intikal edilmesi coook güç. Ben dedim ki dedemin tapulu 40 dönüm tarlayı kiralık gösterip oraya bi bizim tapusuz taralalri ekerim diye ama peki böyle yapmam için ne yapmam gerek