erkunt sahibi olanlar

Ynt: erkunt sahibi olanlar

şaban.muhtar link=topic=47846.msg471757#msg471757 date=1321651349' Alıntı:
eski erkutlar güzeldi ve yakıt çok az şimdikler kesinlikle onları tutmuyor
Muhtarım benım makınanın 80 liğinden War 5 km ötede Adam, Samanada kullanıyor 1000 donum yer işliyorr. Gecen kullandım 3Bin Saatte, Sorun yok balyaada kullanıyo yaylı Alpler 14 inçi pullugu War Gayet iyi, klıması felan bozuluyo haklısın o konularda haklısın, yaramı deşme lutfen muhtarım :D

Arkadaşlar Herkese İyi Geceler Ben Bir Erkunt Kullanıcısı Değilim Ama Erkunt Traktör Ailesindenim Erkunt Traktöre Çorum İlinde Gerek Yedek Parça Gerek Yetkili
Servislik Hizmeti Sunan EMEK TRAKTÖR SERVİS/www.traktörhastanesi.com İsimli İş Yeri Ve İnternet Sitesinin Sahibiyim

Konuları Biraz Okudum Gerek Paylaşımlar Gerek Tartışmalar Ve Çiftçilikteki İşleme Konularını Payşamalarınız Kısacası Muhabbetiniz Çok Hoşuma Gitti Eğer Müsadeniz Ederseniz Bende Konulara Bakıp Sizler İle Fikir Alışverişi Ve Payşaımlar Yapmak İsterim Herkese Teşekür ederim.

Mustafa Ayçiçek/EMEK TRAKTÖR

emektraktor link=topic=47846.msg471781#msg471781 date=1321653042' Alıntı:
Arkadaşlar Herkese İyi Geceler Ben Bir Erkunt Kullanıcısı Değilim Ama Erkunt Traktör Ailesindenim Erkunt Traktöre Çorum İlinde Gerek Yedek Parça Gerek Yetkili
Servislik Hizmeti Sunan EMEK TRAKTÖR SERVİS/www.traktörhastanesi.com İsimli İş Yeri Ve İnternet Sitesinin Sahibiyim

Konuları Biraz Okudum Gerek Paylaşımlar Gerek Tartışmalar Ve Çiftçilikteki İşleme Konularını Payşamalarınız Kısacası Muhabbetiniz Çok Hoşuma Gitti Eğer Müsadeniz Ederseniz Bende Konulara Bakıp Sizler İle Fikir Alışverişi Ve Payşaımlar Yapmak İsterim Herkese Teşekür ederim.

Mustafa Ayçiçek/EMEK TRAKTÖR
Biz yeni aldığımız Bereket 60 4x4 traktöre turbo + intercooler taktırmayı düşünüyoruz tavsiye eder misiniz?

tabiki tavsiye edilir intercol ve turbo ama garanti süresi içerisinde taktırmanı yada traktöre teknikte değişiklik yapmanı önermem

garanti kapsamından çıkar traktör o yüzden fabrika tavsiye etmiyor.

emektraktor link=topic=47846.msg471784#msg471784 date=1321653704' Alıntı:
tabiki tavsiye edilir intercol ve turbo ama garanti süresi içerisinde taktırmanı yada traktöre teknikte değişiklik yapmanı önermem

garanti kapsamından çıkar traktör o yüzden fabrika tavsiye etmiyor.
O zaman garanti kapsamından çıkınca taktırmalı diyorsun.

ERKUNT_TRAKTÖR link=topic=47846.msg471788#msg471788 date=1321653918' Alıntı:
orjinalliğini bozmak herzaman için değer kaybına uğratır bnim servisim demiyorum tamircim asla onaylamıyor ama fazla boşa harcayacak paran varsa getir takayım diyor
Nimet ile Bereket arasındaki farklardan biri değil mi turbo + intercooler.

demirciler_14 link=topic=47846.msg471789#msg471789 date=1321654445' Alıntı:
Nimet ile Bereket arasındaki farklardan biri değil mi turbo + intercooler.

benimkinde sadece turbo var intercoler yeni taktılar euro 3 lerde

motor noları farklı üretim farklılıkları var öyle olsaydı 60 lığa herkez turbo intercoler taktırıp 75 hp ye çıkarır bunu tek bizmi biliyoruz demekki böyler olması lazım fabrika öyle üretiyor 135 liklerde bile çok farklı üretimler ve fiyat farklılıkları var hiç kimse turbo takmaya kalkışmadı

ERKUNT_TRAKTÖR link=topic=47846.msg471791#msg471791 date=1321655055' Alıntı:
benimkinde sadece turbo var intercoler yeni taktılar euro 3 lerde

motor noları farklı üretim farklılıkları var öyle olsaydı 60 lığa herkez turbo intercoler taktırıp 75 hp ye çıkarır bunu tek bizmi biliyoruz demekki böyler olması lazım fabrika öyle üretiyor 135 liklerde bile çok farklı üretimler ve fiyat farklılıkları var hiç kimse turbo takmaya kalkışmadı
Bizim köyde 2009 60 lığa takıldı adam gayet memnun.

bende erkunt kulanıcısıyım 2011 model 80,3..208 saatte bugün çift sürerken arka teker akıs kesti şoke olduk..ya bijonlar gevşedi..kabinin içindeki ses düzeyinden farkedemedik.yada sıkıntı büyük..koca akıs kesti.görseniz hayrete düşersiniz.motorun çift sürümü mükemmel..takviye h4-ve-h3-le..çokrahat sürüm yapıyor..bence mükemmel...nazarım deydi herhalde motora...parça konusunda sıkıntı yaşarmıyız bilmiyorum.inşallah hemen gelirde.işleri çabucak hallederiz.

samsunlu 165 link=topic=47846.msg472371#msg472371 date=1321744083' Alıntı:
bende erkunt kulanıcısıyım 2011 model 80,3..208 saatte bugün çift sürerken arka teker akıs kesti şoke olduk..ya bijonlar gevşedi..kabinin içindeki ses düzeyinden farkedemedik.yada sıkıntı büyük..koca akıs kesti.görseniz hayrete düşersiniz.motorun çift sürümü mükemmel..takviye h4-ve-h3-le..çokrahat sürüm yapıyor..bence mükemmel...nazarım deydi herhalde motora...parça konusunda sıkıntı yaşarmıyız bilmiyorum.inşallah hemen gelirde.işleri çabucak hallederiz.
Geçmiş olsun ilginç doğrusu :S

samsunlu 165 link=topic=47846.msg472371#msg472371 date=1321744083' Alıntı:
gerçekten üzücü bir durum ama inşallah çözülür tez zamanda erkunt serviste müşterisne güven veriyor muhtemelen tez zamanda gelir geçmiş olsun civata sıkıntısı Çankırıdada oldu