erkunt sahibi olanlar

Ynt: erkunt sahibi olanlar

kardeş erkutlar sıfırken çok dikkat eteceksin bunlar biconları gevşetiyor bnmdayımda var oda gevşetmiş bn gördüm arkadaşımda erkutun 4 silindirlisi var oda gevşetti cantı bozdu az kalmış oda kesecekti çok kg lu motor birazda ondan bir servisler onları sıkılamaya gelmesi lazım ama gelmiyorlar

samsunlu 165 link=topic=47846.msg472371#msg472371 date=1321744083' Alıntı:
bende erkunt kulanıcısıyım 2011 model 80,3..208 saatte bugün çift sürerken arka teker akıs kesti şoke olduk..ya bijonlar gevşedi..kabinin içindeki ses düzeyinden farkedemedik.yada sıkıntı büyük..koca akıs kesti.görseniz hayrete düşersiniz.motorun çift sürümü mükemmel..takviye h4-ve-h3-le..çokrahat sürüm yapıyor..bence mükemmel...nazarım deydi herhalde motora...parça konusunda sıkıntı yaşarmıyız bilmiyorum.inşallah hemen gelirde.işleri çabucak hallederiz.
öncelikle geçmiş olsun. fabrika düzgün sıkmıyor serviste kontrol etmiyor aman dikkat.

köylü link=topic=47846.msg471725#msg471725 date=1321648825' Alıntı:
hadi erkuntçular

grnt0631.jpg

Bu da bizim ki.

arkadaslar bende de var erkunt servet 80t luks 2010 model servısten de traktorden de cok memnunum ama ne var kı bıraz cabuk bayılıyo o yuzden bıraz daha buyugunu almayı dusunuyorum kudret almayı dusunuyorum bayılma sorunu olmöasa cok guzel motor neyse kudret te olmazsa yenı 90 hp lık olur ınsallah

işte arkadaşlar konuları tartışalım.kavga olmadan bunuda belirtiyim seviyeli gidelim bizler erkuntçuyuz.
konular olgunlaşsın tartışalım.benim bilmediğimi sizler biliyorsunuzdur.sizlerin bilmedğini bir başkası biliyordur.biz bir aile yiz.erkunt traktör sahibi olanlar.

cevo link=topic=47846.msg473004#msg473004 date=1321867091' Alıntı:
arkadaslar bende de var erkunt servet 80t luks 2010 model servısten de traktorden de cok memnunum ama ne var kı bıraz cabuk bayılıyo o yuzden bıraz daha buyugunu almayı dusunuyorum kudret almayı dusunuyorum bayılma sorunu olmöasa cok guzel motor neyse kudret te olmazsa yenı 90 hp lık olur ınsallah
Kaç Saate Senın Servet.? YOldamı bayılıyor, yoksa tarlada felan mı ?

o motordan hayır gelmez.benim akrabamda var eski modellerinden servet 80 lik kırmızılardan(eski dediğim 4-5 senelik).arka 2 kere aks kesti.özellikle nadasda dikkatli sürcen.çukura düştünmü bi ayarsızlık oluo.