erkunt sahibi olanlar

Ynt: erkunt sahibi olanlar

köylü link=topic=47846.msg473652#msg473652 date=1321958194' Alıntı:
sayın arkdaşlar erkuntla ilgili tüm konuları burada toplayalım.dagınık bir konu olmasın.özel konu ve video dışında tek çatı altında olsun.kabul ederseniz.

İNTERCOL TAKTIRAN VAR MI?
İntercool taktıran sanırım yok. Ama coğu kişi dusunuyor gibi. benım dısımda tabi :D

Bende ön dingillerin Kubota da ki gibi konik dişili olmasından yanayım sizler ne dersiniz?

Zira tek çeker traktöre alışınca çift çekerde ister istemez zorlanıyorum.

demirciler_14 link=topic=47846.msg474235#msg474235 date=1321995182' Alıntı:
Bende ön dingillerin Kubota da ki gibi konik dişili olmasından yanayım sizler ne dersiniz?

Zira tek çeker traktöre alışınca çift çekerde ister istemez zorlanıyorum.
Tarlada dönüş sırasında mazot israfından da kurtulmuş oluruz diye düşünüyorum.

bizden çok fabrikanın bu sıkıntıları istekleri dikkate almasında fayda var.fuarlarda keşek fabrika yetkilileri şöyle rkiplerini bir alıcı gözle bakıp seyretseler.millet neden neyi niçin tercih ediyor görürlerdi.ama sanmıyorum.

bolulu ibo link=topic=47846.msg474247#msg474247 date=1321995929' Alıntı:
intercoll takılabilir ama turbo taktırmanız için pistonların değişmesi gerekyor arkadaşlar
Ben takılabileceği konusunda servisten bilgi aldım. Başka herhangi bir değişiklik istemiyormuş. Sadece turbo takılacak ve intercooler ile birlikte.

revizyona gitmektense 2. el 70 likle değiştir derim ben bazı farklılıklar var sonradan taktırma derim ben

ben 70 liği aldığımda aslında 60e kabinli almaya gitmiştim ama klima kampanyası vardı 70 e klimalı yla arasında 2500 tl fark vardı bende 70 e ye yöneldim sonrasında zf daha güçlü diye 3000 tl fark ile zf 70 liği aldım ocak ayında bi hata yapmışın zamanında telafisi var ama hala ek yaptırmaya çalışıyorsun 2. el turbolu vaya hemde intercolerlı 70 lik bul değiş sorun çözülsün yok hala revisyon istiyor isen fabrikasında yaptırmaya bak bence