Harman Vadeli Tarım Kartları

Benim kart 87 bin limit 1400 tl yakin sigorta ve masraf kestiler 15 bin tl harcama yapmışım toplamda
Sigortanin tipini sorun, saglik sigortasini kapsiyormu falan anlayin. Bu tip islemin sebebi borcunuz varken size birsey olursa banka borcu sigortadan kapatsin diye olabiliyor. Ozaman limitten kalan miktarin ailenize odenmesi gerekir. Sigorta policesini isteyin okutun. Anlamazsaniz baska bir sigorta sirketi calisanina okutun. Trafik kazasi, hastalik, olum neleri kapsiyor bilin. Banka ve sigorta aglamayana mama vermez, size hakkinizi soylemez .

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
kestikleri az para değil. sözde sıfır faiz.
belki alınan para çok gelebilir,
bankayı savunmuyorum ama vermeden almak Allah'a mahsus,
gidip yem bayinden -benzinlikten yada zirai bayilerden vadeli alışveriş yapamıyoruz eskidendi o günler,
ihtiyacım olan şeyi ihtiyacım olduğu anda alıp ,parasını elime para geçeceği zamanda ödeyip kimseye minnet etmiyorsam bence sıkıntı yok,
tabi bakış açısı ve mecburiyet diyelim

belki alınan para çok gelebilir,
bankayı savunmuyorum ama vermeden almak Allah'a mahsus,
gidip yem bayinden -benzinlikten yada zirai bayilerden vadeli alışveriş yapamıyoruz eskidendi o günler,
ihtiyacım olan şeyi ihtiyacım olduğu anda alıp ,parasını elime para geçeceği zamanda ödeyip kimseye minnet etmiyorsam bence sıkıntı yok,
tabi bakış açısı ve mecburiyet diyelim
Birde aldıgın ürünü 6 ay vade ve pesin fiyata alabiliyorsun istersen alirken pazarlik edip daha düsük fayata da alabilirsin alirken kazanıyorsun zaten vade farki bazi urünlerde
%20 leri bukuyor

Birde aldıgın ürünü 6 ay vade ve pesin fiyata alabiliyorsun istersen alirken pazarlik edip daha düsük fayata da alabilirsin alirken kazanıyorsun zaten vade farki bazi urünlerde
%20 leri bukuyor
birde şöyle birşey var, bazı işletmeler ekstradan üzerine para koyuyor normal satıl fiyatından çektirtmiyor tarım kartlarından.