Hububat ve havalı mibzer

Arkadaşlar sağlam kaliteli hububat ve havalı mibzer önerisi alabilir miyim çiftçiye kaliteli be sağlam makinalar satmak istiyorum fiyatları da abartı olmayan yardımcı olursanız sevinirim

Makine satmaya yeni başlayacak bir esnafsanız buradalardan bilgi almak yapılacak en amatörce şey. Gel gelelim esnaflığa yeni adım atıyırsanız daha vahim çünkü forum tavsiyesi ile yatırımın sonu hezimettir, diye düşünüyorum. Ama derseniz ki param var, yaparım kardeşim sana ne ? Kripto para işi çok daha karlı ama aynı risk. Tanıdığım bir esnaf abi var bana hep veresiye versek günde 100 binlik mal satarım ama bu şekilde 10 15 bin anca diyor. Ona göre çifçide para yokmuş olandan da çıkmazmış 🤪

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Makine satmaya yeni başlayacak bir esnafsanız buradalardan bilgi almak yapılacak en amatörce şey. Gel gelelim esnaflığa yeni adım atıyırsanız daha vahim çünkü forum tavsiyesi ile yatırımın sonu hezimettir, diye düşünüyorum. Ama derseniz ki param var, yaparım kardeşim sana ne ? Kripto para işi çok daha karlı ama aynı risk. Tanıdığım bir esnaf abi var bana hep veresiye versek günde 100 binlik mal satarım ama bu şekilde 10 15 bin anca diyor. Ona göre çifçide para yokmuş olandan da çıkmazmış 🤪
Bence buradan bilgi alması çok doğru.
Buradaki üyelerin hepsi atasından devraldığı yolu ileriye götürmüş ve sermaye olarakta gençliğini vermiş insanlar.
Bunların tavsiye ve bilgisi basit değildir burada herkezin bir uzmanlık alanı vardır. Arada bazen zirzoplar çıkıyor geri kayboluyor ama olsun.
Buradaki tavsiyelere de bağlı kalmamak daha doğru olur tabikide.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Benim amacım işin içinden bilgi almak burda ki insanlar kağıt üzerin de değil kendi kullandıkları makinalar hakkında bilgi sahibi olan insanlar ben ucuz kıytırık mallar değilde daha uzun ömürlü ürünler satmak araştırıp her yerden bilgi alıyorum yoksa malzeme çok benim amacım kendini kanıtlamış kaliteli arkasında durabileceğim ürünler

Arkadaşlar sağlam kaliteli hububat ve havalı mibzer önerisi alabilir miyim çiftçiye kaliteli be sağlam makinalar satmak istiyorum fiyatları da abartı olmayan yardımcı olursanız sevinirim
Her yörenin kullandığı belli markalar vardır. Bu alışkanlığı kolay kolay kıramazsınız. Tavsiyem yörenizde ki çiftçilerle konuşmanız ve sattığınız makinelerin arkasında durmaktır.

İlk açılışta düşük karla veya karsız müşteri kazanma açısından satış yapabilirsiniz. Yanında mağaza isminde yelek şapka tarzı eşyalar hediye edebilirsiniz.
Açılışa özel kampanyalar felan yapmanız gereken şeyler.
Banka kredileri Tarım kartlar gibi detayları çok iyi bilmeniz gerekiyor. TKDK destekleri felan