İktidar Ortağı MHP'den Mecliste Tarım Eleştirisi

Mhp iktidar ortagidir, iktidar eskisi gibi bir parti kabinesi degil, CB bizzat hukumettir. Mhp' nin adayi RTE , demekki Mhp koalisyon ortagidir ! Neysen osun, sikisinca inkar olmaz. Ortak degilse elestirir, ciftcinin durumunun musebbibi kimdir acikca soyler, soylemeyip arada bir yuvarlak konusmak yakismaz rahmetli Turkes"i seven ve sayanlara. Milliyetci dik duran, dogruyu soyleyen, vatani, milleti, bayragi seven sayandir, ruzgara gore egilip bukulmez.

Su konuya bir aciklik getirelim Mhp iktidar ortagi degildir.Akp tek basina iktidar ve yonetendir.Yanlis politikalari mhp yi baglamaz tum vekiller gibi mhp lilerde elestirebilir.Yanlisi dillendirir.
Mhp boştur, yıllardır ülke adına bir faydaları dokunmamıştır, ne zaman kurucu vefat etmiş başına gelen kişi bir adım ileri atamamıştır atmak isteyenleride kapı dışarı etmiştir. Koltuk sevdası başa bela vessalem

Mhp iktidar ortağıdır doğru akp ve mhp ortak tıpkı chp hdp iyi parti ortaklığı gibi reis gitsin de tek vatanını bile satacak hale geldi muhalefet secimle götürmediğini başka yollarla götürme derdinde ben asla ve asla chp oy vermem muhalefet destekçisi kanal ve gazeteler de okumam dinlemem çok küçük örnek vereyim garada operasyon yapıyoruz malum kanal demirtasin karısını kanala çıkartıyor gazeteye bakıyoruz 2020 yılı felaketleri sıralıyor bunun içinde ayasofya cami açılışı da var böyle bir muhalefet varken 20 yıldır reise oy verdim bir 20 daha oy verecem nokta kimsede bizlere koyun deyip dalga gwcmesin burda kendilerine baksın ben 20 senedir kazanan partiye oy veriyorum adamlar 20 senedir kaybeden birine oy veriyor vede kendi babası dedesi hep aynı partiye oy vermiştir şimdi kim koyun aceba bazı şeylere susuyoruz tatsızlık olmasın diye ortam gerilmesin diye surda adam gibi bilgi öğrenmeye çalışıyoruz ama birileri sürekli karalama yapıyor yalan yanlış haberlerle köylü milletin efendisidir efendide kimi seçeceğini iyi biliyor ha gerçi bazı çağdaş geçinenler dağdaki çobanla oyum birmi diyorya bunlarla aynı çatı altında asla bulunmam

Atatürk ten sonra CHP nin durumu içler acısıdır malesef .
Atatürk iyi bir sistemle kendi partisi bile yoldan çıksa halkın tercihi ve kararına bağlayarak demokrasiyi getirmiştir
Günümüz CHP nin durumu Atatürk'le alakası budur 👎

Resimler ve ekler

• Screenshot_2021-02-09-23-28-08-472_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-02-09-23-28-08-472_com.instagram.android.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 10

Demirtaşın karısı tv çıkmış diyene kadar bölücü terör örğüt başının kardeşini tv çıkaranlara bakınız, anlaşma yapıp hendek operasyonlarında verilen şehitlerimize bakınız. Muhalefete konuşana kadar kendinizin muhalefliğine bakınız diyecem de sürünün dağılıp akkurt olduğu aklıma geliyor sonra vazgeçiyorum gerçi kurt Türklümüzün simgesi asil bir hayvan herkes kaldıramaz.

Yav şu formun chp seçmenleri sürekli aynı şeylerin kulağından tutup getirmen . Hükümetin tarım politikasını savunan varsa beni de karşısına ala bilir savunulacak bir yanı yok . İktidara ve oy verenlere sürekli sürttüreceğinize kendi partinizi Muharem ince gibi bir bakın ondan sonra gelin. Partiniz surekli iktidarın hatasını eleştirecegine çözüm üretsin seçmen kazansın gelsin başa . Sandık orada .
Şehitlik ve terör den bahsederken partinize bir bakın . Çok şükür daha şehit cenazesinde dayak yemedik kimseden bu en büyük somut örnektir 👎
Ayrıca köyde köpekler toplanmaya başlamış sa köye kurt inmiş demektir

Son düzenleme:
Hiç yoksa kim ekmek verirse oraya gitmiyor yanar döner değil. Eyy diye bağırıpda şimdi arkasında gezmiyor, Ayrıca Partinin geçmişi başarılarla doludur, bakın yaptıklarını halen yiyip bitiremediler, kıbrıs zaferini bilmeyip yağ kuyruğu tüp kuyruğu diyenlere karşı savunamayız ha işde orda haklısınız. Mhpde Oktay vurala hak verdilerde bizmi olmaz dedik, Chp Muharrem İnceye hak verdilerde bizmi olmaz dedik. Kurt kurt olduda kurt değilmi dedik çakalda olmasınlar itte olmasınlar.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci87
Geri toplumlar, hayatlarının önemli bir bölümünü siyaseti tartışarak geçirirler çünkü siyaset fakirlere değil iktidar sahibi güçlü kişilere para kazandırır. Kenan Evrenin değine atıf yapmak istiyorum, '' Biz bir İskandinav ülkesi değiliz onlar gibi ileri demokrasimiz yok.'' Uzun yıllar geçti ama hala aynı, unutmayın arkadaşlar her siyasetçi önce kendi menfaatlerini düşünür bu sebeple herhangi bir siyasetçinin fanatiği olmayın.

Vatan hayini ile kol kola girip de tek başına yapamadığı onlardan meded umacak kadar daha bir alçaklık yoktur benim için . MHP ülkede hiçbir yerde yönetimi ni istememiş tir .
Amacı ülkeyi milleti vatan hainlerinin eleline bırakmamak tır

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci87
Mesele parti meselesi değildir. Anlayış yanlış kardeşim. Ben traktorumde 6 buçuk liraya mazot yakıp, 1 ton dap gübreyi 3700 liraya aliyorsam bir sıkıntı var demektir. Akepe de babamın oğlu değil Cehape de Mehape de. Soru şu kardeşim.. Şu anki tarım politikasından memnun musun? Bunun cevabını verin bırakın partizanlık yapmayı.

Demekki boş konuşan hiç bir şey olamıyor ülkede hayin toplumda nasıl karşılanır somut şekilde gösteriyorum gene olmuyor . Kasetle başa gelip de bullundugu yeri batıranlarla koşuşanlar anlayamaz .
Arsızın yüzüne tükürsende yağmur yağar sanar . Şükür der yoluna devam eder . Ben diyom Ankara . odiyo nereye

Mesele parti meselesi değildir. Anlayış yanlış kardeşim. Ben traktorumde 6 buçuk liraya mazot yakıp, 1 ton dap gübreyi 3700 liraya aliyorsam bir sıkıntı var demektir. Akepe de babamın oğlu değil Cehape de Mehape de. Soru şu kardeşim.. Şu anki tarım politikasından memnun musun? Bunun cevabını verin bırakın partizanlık yapmayı.
Memnun değilim hükümete de tarım polikası için destek vermiyorum.
Para dan başka şeyler lazım bize adam lazım paranın gereği yok .