ilk sürmüş olduğunuz trktör ve kaç yaşında kullndınız

Ynt: ilk sürmüş olduğunuz trktör ve kaç yaşında kullndınız

ilk sürdüğüm traktr ford 6610 süper we 8 9 yaşlarındayken köyün yanındaki tarlaya sucu römorku götrmştm....hiç unutmam birinde vites deiştrrken geri vitese takmıştım çat edip motor sönmştü...ama nasıl korkmuştum..6610 un geri vitesi deişik biyerde ya ondan şasrmstm

7-8 yaşlarında balyada,nohutta,yoncada adam olmadığından takviyeye takıp veriyolardı :D .Asla unutamam 3000lik fordu.Bir keresinde direksiyon başında uyumuştum,babam ısrar etti eve git diye,bende çocukluk daha çok sürecem ya,gece 12 ' ye kadar tarlada kalmıştım.Ama artık uyumaya başlamıştım :D.

10 yasimda dayim bana kullanmayi ögretti 11 yasimda artik tarlaya gidiyordum kucuk islere bakiyordum 13 yasimda artik herseyi yapmaya basladim...ilk surdugum traktör Fiat 780 ne sesi vardi yaw onun zaten 2005 yillinda babam 70 66 DT aldi artik onu surmeye basladim

Bulduklu link=topic=4460.msg50141#msg50141 date=1213717133' Alıntı:
10 yasimda dayim bana kullanmayi ögretti 11 yasimda artik tarlaya gidiyordum kucuk islere bakiyordum 13 yasimda artik herseyi yapmaya basladim...ilk surdugum traktör Fiat 780 ne sesi vardi yaw onun zaten 2005 yillinda babam 70 66 DT aldi artik onu surmeye basladim
yav benimde özelliklerim buldukluyla aynı tesadufe bak

11 yaşımdaydım galiba.Hasat zamanı anız üzerindedolaşmıştım biraz.Debriyaj kaldırma çalışmaları falan.285 S Çift çekerle.